Altınyıldız Classics'ten kırışmayan seyahat dostu travel elbisesi

Markanın gün boyu konfor sağlayan, 360 Derece Koleksiyonu'nda yer alan takım ve ceket modeli katlanıp kabin boy valize yerleştirilebiliyor, ütüye gerek duymuyor ve çantadan çıktıktan 5 dakika sonra giyilmeye hazır hale geliyor.

Altınyıldız Classics'ten kırışmayan seyahat dostu travel elbisesi

İSTANBUL - Altınyıldız Classics, sık sık seyahat ederken takım elbise ve ceketini valizinde rahatça taşımak isteyenlere yönelik inovatif bir ceket ve takım tasarladı.

Markadan yapılan açıklamaya göre, markanın gün boyu konfor sağlayan, 360 Derece Koleksiyonu'nda yer alan takım ve ceket modeli katlanıp kabin boy valize yerleştirilebiliyor, ütüye gerek duymuyor ve çantadan çıktıktan 5 dakika sonra giyilmeye hazır hale geliyor.

Altınyıldız Classics, enerjisini seyahatten alanlar için travel ceket ve takımı tasarladı. Yenilikçi kumaş teknolojisi ile dört tarafa esneme özelliğine sahip 360 Derece Koleksiyonu'nun üyesi travel ceket ve takım, seyahat tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday.

Travel ceket ve takım, kırışmaması, ütüye ihtiyaç duymaması ve katlanıp pratik bir şekilde taşınabilmesiyle öne çıkıyor. Bu özellikleri sayesinde gamboç gibi özel bir taşıma çantasına ihtiyaç duymadan rahatlıkla taşınabilen ceket ve takım, kolayca katlanıyor, kendi bez kesesine ve ardından valize yerleştirilebiliyor.

Çanta içerisinde çok az yer kaplayan ve kırışmayan bu özel parçaları hızlıca giyebilmek için kesesinden çıkarıp 5 dakika askıda bekletmek yeterli oluyor. Bu şekilde giyilmeye hazır hale gelen, ince ve hafif bir kumaş yapısına sahip ceket ve takım herhangi bir şekilde ütüye gerek duymuyor.

Kullanıcılara taşıma esnasında büyük konfor sunan bu tasarımlar, Altınyıldız Classics'in şık ve modern stilini günün her saatinde yansıtmak isteyen erkekler için hazırladığı 360 Derece Koleksiyonu'nda yer alıyor. Renk çeşitliliği ve tasarımdaki detaylarıyla dikkati çeken koleksiyon, vücuda tam uyum sağlayan, kolay kırışmayan, hafif ve esnek kumaşları ile gün boyu süren şıklık ve rahatlığın adresi oluyor.

Kumaşa, kaliteye ve tasarıma önem veren Altınyıldız Classics'in takım, ceket, pantolon ve gömlek modellerinden oluşan 360 Derece Koleksiyonu'na altinyildizclassics.com adresinden ve Altınyıldız Classics mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2023, 04:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20