Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Atahan, ATMB Yönetimi ile bir araya geldi

Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Bekir Utku Atahan, ATMB Başkanı Vehbi Keleş ve heyeti ile bir araya geldi

Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Atahan, ATMB Yönetimi ile bir araya geldi

Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Bekir Utku Atahan, bugün Başkonsolosluk rezidansında, Avrupalı Türk Markalar Birliği (ATMB) Başkanı Vehbi Keleş ve ATMB yönetim kurulu üyelerini konuk etti.

ATMB’den konuyla ilgili yapılan açıklamada “Markalar Birliği olarak, Başkonsolosumuzla önemli bir toplantı gerçekleştirerek, Türk markalarının yurtdışında daha da büyümesi için atılacak adımları ele aldık. Avrupa’da güçlü bir Türk varlığı oluşturmak, kültürel alışverişi artırmak ve Türkiye’nin potansiyelini daha geniş kitlelere tanıtmak için birlikte çalışacağız” denildi.

ATMB Başkanı Vehbi Keleş de “Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Sayın Utku Atahan’a samimi misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz. Bu buluşmanın, Türk markalarının uluslararası arenada daha da parlamasına ve Türkiye’nin gücünü dünyaya tanıtmaya katkı sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

ATMB Başkanı Keleş, “Avrupalı Türk Markalar Birliği olarak, Türk markalarını desteklemeye, iş birliklerini güçlendirmeye ve Türkiye’nin sesini uluslararası platformlarda duyurmaya devam edeceğiz. Sizleri bu heyecan verici yolculuğa katılmaya davet ediyoruz” diyerek Avrupa’daki Türk iş insanlarına seslandı..

Görüşmede ATMB Başkan Yardımcısı ve Truede CEO’su Zeynep Turudi, ATMB Başkan Yardımcısı ve Pitacss Limited CEO’su Levent Acı, ATMB yönetim kurulu üyesi ve Doğtaş-Yataş UK CEO’su Rashad Guliyev, da yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2023, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20