IMA Finance’dan ‘Mortgage Rate Transferi’ Yenileme Servisi

Londra’da faaliyet gösteren Independent Mortgage firması, Mortgage Rate Transfer’i yaptırmak için danışmanlık servisi verdiklerini açıkladı.

IMA Finance’dan ‘Mortgage Rate Transferi’ Yenileme Servisi

İngiltere’de yaşayan ve ‘Fixed’ sabit faiz ile mortgage alanların, ‘Mortgage Rate Transfer’i yaptırabilecekleri bildirildi.

Londra’da faaliyet gösteren Independent Mortgage Advisers firması, Mortgage Rate Transfer’i yaptırmak için danışmanlık servisi verdiklerini açıkladı.

IMA Finance firması direktörlerinden Ersin Kırçak ve Mehmet Koççat, EuroBusinessLife’a yaptığı açıklamada, fixed faiz ile mortgage alanların yeni düzenlemelerden yararlanmaları için transfer yaptırmaları gerektiğine dikkat çekti.

Firma olarak, tecrübeli bir kadro ile her türlü kişisel ve ticari kredi konusundan uzun yıllardan bu yana hizmet sunduklarını hatırlatan IMA direktörleri, müşterilerimizin ve diğer ihtiyaç sahiplerinin yeni faiz düzenlemelerine göre pozisyonlarını değiştirmeleri konusunda da danışmanlık servisi verebileceklerini kaydettiler.

Sabit faiz diye de bilinen ‘fixed faiz’ ile mortgage alanların, faiz süresi bittiğinde aynı banka için ‘mortgage yenilemesi’ yaptırabileceklerini vurgulayan Kırçak ve Koççat, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin doğrudan Independent Mortgage ile temas kurmaları gerektiğini vurguladılar.

HER TÜRLÜ FİNANS, KREDİ VE SİGORTA SERVİSİ

Yaklaşık 15 yıldan beri finans danışmanlığı ve sigorta hizmet veren IMA Finance’ın, ilgi alanlarına giren servisleri şöyle:

  • Mortgages & remortgages
  • İş Kredisi (Commercial Mortgages)
  • Kşisel Kredi (Personal Loans & Secured Loans)
  • Hayat ve Bina Sigortası (Life & Building Insurange)
  • İşyeri Sigortası (Business Insurange & Liability Insurance)
  • Özel Sağlık Sigortası (Private Health Insurange)

Referanslarının bugüne kadar servis sunulan müşterilerin memnuniyeti olduğunu ifade eden Ersin Kırçak ve Mehmet Koççat, her türlü şahsi ve ticari finans, mortgage ve sigorta ihtiyacı olanlara, “Sizin için en iyi Mortgage’in yolu, en iyi danışmandan geçer. En uygun Mortgage’i almak istiyorsanız bizi arayın” diye seslendiler.

Kırçak, detaylı bilgi edinmek isteyenlerin, 020 8803 0744 numaralı telefondan kendileri ile temas kurulabileceği gibi, “24A Westerham Avenue, Edmonton, London N9 9BU” adresindeki firma merkezini de ziyaret edebileceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20