BAU Global'e Londra'dan 'Üstün Platform Yönetimi' Ödülü

BAU Network, (Bahçeşehir Üniversitesi) Londra British Museum’da gerçekleştirilen ödül töreninde “Outstanding Platform Management” (Üstün Platform Yönetimi) kategorisinde ödüle layık görüldü.

BAU Global'e Londra'dan 'Üstün Platform Yönetimi' Ödülü

LONDRA - Dünyanın 35 farklı ülkesinden 400’ü aşkın delegenin katılımıyla her yıl Graduway tarafından organize edilen; sektör trendleri, panel tartışmaları, uluslararası networking fırsatları sağlayan ve mezunlarla iletişim profesyonellerinin en büyük buluşması olarak kabul gören Uluslararası Mezun Zirvesi’nde yalnızca 7 kategoride ödül verilirken; Türkiye’ye de önemli bir ödül geldi.

4 kıtada 9 üniversite, 4 dil okulu, 16 irtibat ofisi bulunan ve 200 binden fazla öğrenciye eğitim sağlayan; Avrupa’nın en büyük eğitim kurumu BAU Global Eğitim Ağı’nın üyesi Bahçeşehir Üniversitesi tarafından yürütülen “BAU Network” projesi Londra’da ödüllendirildi.

123 farklı ülkede bulunan BAU Global üyelerini sosyal ve profesyonel bir ağda buluşturan online iletişim platformu olarak tasarlanan BAU Network, Londra British Museum’da gerçekleştirilen ödül töreninde “Outstanding Platform Management” (Üstün Platform Yönetimi) kategorisinde ödüle layık görüldü.

40’I AŞKIN ÜLKEDE HİZMET VERİYOR

Dünyanın en hızlı büyüyen mezun ağlarından biri olarak bilinen Bahçeşehir Üniversitesi Mezun Platformu “BAU Network” sürdürmekte olduğu “Uluslararası Mezun Organizasyonları” ile 40'ı aşkın ülkede, aralarında Oxford Üniversitesi, UCLA, UCL, Toronto Üniversitesi ve King’s College dahil olmak üzere 1000'den fazla kuruma ve 15 milyonun üzerinde üyeye hizmet veren, alanında lider yazılım sağlayıcısı Graduway tarafından Londra’da düzenlenen törende “Üstün Platform Yönetimi” kategorisinde ödüllendirildi.

Bahçeşehir Üniversitesi adına ödülü kabul eden Mezunlarla İletişim ve İşbirliği Koordinatörü Melih Elidüzgün; mezunların üniversitelerin en önemli ve en somut çıktıları olduğunu vurgulayarak, genç oluşumlu bir üniversite olmalarına rağmen bu konuda kısa zamanda önemli yol kaydettiklerini belirtti.  BAU Network projesi ile Washington’dan Bakü’ye; Avustralya’dan Kanada’ya kadar 123 farklı ülkeden mezun öğrencileri ile tek çatı altında buluşturduklarını ve burada sağladıkları karşılıklı iletişim fırsatıyla BAU Global üyelerini ayrıcalıklı kıldıklarını söyledi. Ayrıca, geçtiğimiz aylarda BAU Global’in yeni üyesi olan İngiltere merkezli MLA College’ın da BAU Network’e dahil olacağının müjdesini verdi.

Londra’da düzenlenen ödül törenine MLA College Rektörü Prof. John Chudley; BAU Global Başkan Yardımcısı Coşkun İnce; BAU Global, COO Dr. Başak Akdemir ve MLA College, COO Paul James de katılım sağladılar.

https://bau.network/

http://mezun.bahcesehir.edu.tr/

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20