Londra Ticaret Başmüşavirleri Select'i Ziyaret Etti

Select’in Kentish Town’daki merkezini ziyaret eden Türkiye'nin Londra Ticaret Başmüşavirleri Tarık Sönmez ve Süleyman Beşli’ye, Cafer Mahiroğlu firmanın, üretimden tüketime kadar faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Londra Ticaret Başmüşavirleri Select'i Ziyaret Etti

Türkiye’nin Londra Büyükelçiliği Ticaret Başmüşavirleri Tarık Sönmez ile Süleyman Beşli, kadın giyim firması Select’in Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Cuma günü Select’in Kentish Town’daki merkezini ziyaret eden Başmüşavirler Tarık Sönmez ve Süleyman Beşli’ye, Cafer Mahiroğlu firmanın, üretimden tüketime kadar faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Select’in satın alınma sürecinden bugüne kadar geçen dönemde aldığı mesafe, İngiltere genelinde mağazaları, istihdam ettiği personel ile Türkiye ve diğer ülkelerdeki üretim miktarları olmak üzeri ayrıntılı bilgi veren iş adamı Cafer Mahiroğlu, bundan sonraki dönemde şirketi daha iyi noktaya taşıyacak yenilikleri olacağını anlattı.

TANIŞMA VE NEZAKET ZİYARETİ

Kısa süre önce Londra’daki görevine başlayan Ticaret Başmüşaviri Tarık Sönmez, Cafer Mahiroğlu ile tanışmak ve Select hakkında bilgi edinmek için nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, kendisine mevkidaşı Süleyman Beşli’nin de eşlik etitğini ifade etti. Sönmez, İngiltere’de ve Avrupa’da Türk firmaları ile markalarının artması ve gelişmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MEMNUNİYET VERİCİ

Select Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu da, Ticaret Başmüşavirleri Süleyman Beşli ve Tarık Sönmez’in ziyaretinden memnun kaldığını ifade ederek, “Başmüşavirlerimize Select hakkında bilgi verdim. Kendileri de memnun kaldılar biz de memnun olduk. Bu vesile ile yeni göreve başlayan Ticaret Başmüşaviri Tarık Sönmez’e de ‘Londra’ya hoşgeldiniz’ deme imkanımız oldu. Hep beraber Türkiye’nin ihracatını daha da artırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çabalarımız devam edecek” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20