Londra’da emlak yatırımı yapacaklara iki alternatif proje

Londra kent merkezinde, Berkeley Marketing Suite’de 28 Eylül Cuma günü 15:00 ile 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek resepsiyonda davetlilere, Berkeley Homes yatırım için uygun proje alternatifleri hakkında ayrıntılı bilgi edinilebileceği gibi; Avukatlık ve Mortgage ile ilgili sorular da profesyoneller tarafından cevaplandırılacak.

Londra’da emlak yatırımı yapacaklara iki alternatif proje

Oxo Investment, Londra’da emlak yatırımı yapmayı düşünenler için İngiltere’nin en prestijli inşaat şirketlerinden Berkeley Group imzasıyla hayata geçirilen iki projeyi tanıtmak için resepsiyon düzenledi.

Berkeley Marketing Suite’de 28 Eylül Cuma günü 15:00 ile 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek resepsiyonda davetlilere, Berkeley Homes yatırım için uygun proje alternatifleri hakkında ayrıntılı bilgi edinilebileceği gibi; Avukatlık ve Mortgage ile ilgili sorular da profesyoneller tarafından cevaplandırılacak.

Berkeley Homes tanıtım programında, West End Gate, ‘Garrett Mansions’ projesi ile ‘Prince of Wales Drive’ projesi hakkında detaylı bilgi verilecek.

İşte her iki projenin ayrıntıları:

Londra’nın en merkezi bölgelerinden birinde yer alan West End Gate, ‘Garrett Mansions’ projesi Londra’da 1. Zone da Regents Park ile Hyde Park arasında konumlanmıştır. Proje yatırımcılarına yepyeni lüks ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Proje Edgware Road metro istasyonun tam karşısında yer almakta, Oxford Street, Marylebone, Hyde Park ve Regents Park a 10 dakida yürüme mesafesindedir. Yan tarafında Hilton hoteli bulunmaktadır. Paddington metro istasyonunda durağı olacak yeni yapılmakta olan Crossrail hızlı tren hattı ile Heathrow havalimanına ulaşım çok daha hızlı olacak.

‘Prince of Wales Drive’ projesi Battersea parkına girişinin karşı köşesinde. Yeni yapılmakta olan metro istasyonuna (Northern Line) bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. 2020 yılında bitecek olan Metro bittiğinde yatırım olarak geri dönüşü hızlı olacak bir projedir.

Yan tarafına Power Station projesi ve AVM yapılmakta olup Apple'ın European Headquarter’inin 1500 çalışanı buradaki yeni ofislerine geldiginde potansiyel kiracı olacaktır. Proje Battersea Park in hemen yanında. Chelsea Bridge'ten yürüyerek Kings Road, Sloane Square 15 dakika, Knightsbridge 25 dakika yürüme mesafesindedir.

Resepsiyona katılmak isteyenler için iletişim bilgileri şöyle:

Tarih: 28 Eylül cuma günü saat 15:00 - 20:00

Berkeley Marketing Suite,

348 Queenstown Road

Battersea, SW11 8NF – (Pestana Chelsea Bridge Hotel karşısında)

RSVP için email :

[email protected]

Tel: 07879 405 584

Bire bir görüşmeler için ayrıca randevu alabilirsiniz.

Cumartesi 29 Eylül 10:00 – 18:00

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 02:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20