İngiltere’de 40 Bin Sterline Ev Sahibi Olabilirsiniz!

İngiltere’nin başkenti Londra’da faaliyet gösteren Golden Investments Real Estate and Developments firması, 40 bin sterlin ve üzeri birikimi olanların ev sahibi olabileceğini duyurdu.

İngiltere’de 40 Bin Sterline Ev Sahibi Olabilirsiniz!

Yatırım için İngiltere’de emlak sektörü en güvenli liman olmaya devam ediyor. Son dönemde faizlerin yükselmesiyle birlikte Londra gibi büyük kentler yerine, ülkenin farklı bölgelerine yatırım projeleri cazibesini koruyor.

Londra’da faaliyet gösteren Golden Investments Real Estate and Developments firması, küçük ve orta ölçekli tasarruf sahiplerine yönelik yeni projelerle emlak piyasasını hareketlendirdi.

Golden Investments’in direktörü Süleyman Uğurlu, büyük kentlerde milyonluk emlak yatırımları yerine, farklı şehirlerde daha düşük bütçeli projeleri tavsiye ediyor.

Uğurlu, 40.000 sterlin ve üzeri birikimleri olan yatırımcılara, “Gelin sizi ev sahibi yapalım” çağrısı yapıyor.

Ev satın alma, dekorasyon ve alınan emlakın büyütülerek daha kârlı  yatırıma dönüştürülerek kısa sürede gelir getirecek projelerle iddialı olduklarını belirten Uğurlu, yatırım amaçlı alınan emlakların kiralanması ve yönetilmesi servisi de sunduklarını kaydediyor.

Küçük birikimi olan yatırımcıların ev sahibi olabileceği alternatif paketlerle kârlı bir yatırım yapmanın mümkün olduğunun altını çizen Uğurlu, yöneticisi olduğu Golden Investments Real Estate and Developments’in verdiği servisleri şöyle sıraladı:

  • £40.000 Sterlin ve üzeri birikiminiz varsa ve Ev (Emlak) almak istiyorsanız ya da düşünüyorsanız!
  • Nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız, bu durumda bizi aramanız yeterli olacak.
  • Biz bu süreçte, A’dan Z’ye tüm hizmetleri aynı çatı altında toplayarak yatırımcının yükünü hafifletiyoruz.
  • Ev Bulma, Mortgage alma, Avukat İşlemleri, Dekorasyon, Kiralama ve Yönetim servislerinin tamamını üstleniyoruz.

Yatırımcılara danışmanlık hizmeti de sunduklarını hatırlatan Süleyman Uğurlu, kendileri ile 00 44 20 8990 5900 veya 00 44 7501 655 696 numaralı telefonlardan temas kurulabilevceğini ifade etti.

“8 Vera Avenue, London N21 1RA” adresinde hizmet sunan Golden Investments Real Estate and Developments’in internet adresi ise şöyle:

www.golden-investments.co.uk

İlgili video bu linki tıklayın: https://www.facebook.com/groups/571264533235154/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=1997264993968427

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2023, 02:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20