Emlak Sektörünün Çekim Merkezi Londra'da 'April' Hizmette

Yerli ve yabancı yatırımcıların çekim merkezi haline gelen İngiltere7nin başkenti Londra'da yeni bir emlak firması 'April' adıyla hizmet vermeye başladı.

Emlak Sektörünün Çekim Merkezi Londra'da 'April' Hizmette

Emlak sektörüne “A Place for Everyone” sloganı ile giriş yapan April Emlak, doğu Londra’da hizmet vermeye başladı.

Mayıs ayında faaliyete geçen April Emlak, Emlak danışmanları ve davetlilerin katıldığı kokteylle Londra’nın Leytonstone bölgesinde hizmete açıldı.

Leytonstone’da ana cadde üzerinde faaliyete geçen April Emlak’ın yöneticiliği tecrübeli emlak danışmanı Ezgi Türk, London Solicitors şirketi yöneticilerinden Cemal Türk, stajer Avukat Dona Karimova üstlendiği şirket bünyesinde Dafina Berjsha da görev yapıyor.

Açılışa aralarında Hüseyin Çiftçi, Ali Köroğlu, Cengiz Yıldız ve Yusuf Türk’ün de yer aldığı çok sayıda iş insanı, sivil toplum kuruluşu yöneticisi ve temsilcisi, inşaat ve emlak sektörü yöneticileri, sanatçılar ve çevre halkı katıldı. Bu emlak ofisi, sektöre yeni bir soluk getirmenin yanı sıra sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Çağın ihtiyaçlarına uygun yeni bir konsept ile emlak sektöründe farklı bir hizmet sunmak için bu ofisi açtıklarını belirten Av. Cemal Türk, iş arkadaşlarının ticari ve yasal prosedürlere göre kişi ve kurumlara emlak kiralama, satış vb. konularda aracılık etme, danışmanlık hizmetleri sunma ve konuyla ilgili tapu kadastro, belediye, noter ve vergi dairelerindeki resmi işlemleri takip etme bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişilerden oluştuğunu aktardı.

HİZMET VE KALİTE FARKIYLA HİZMET VERECEK

İngiltere’de, yatırım yapmak isteyenlerin gerek Türkiye’den gerek bu ülkede yaşayanların sayısının arttığına da dikkat çeken Avukat Türk, “Emlak yatırımı konusundaki ilgi artarak devam ediyor. Biz bu noktada müşterilerimize ev alımı alanına yönlendiriyor beraberinde bu alanda uzmanlaşmış gayrimenkul avukatlarımızla hizmet veriyoruz. Bu sayede her geçen gün müşterilerimizin güven duygusunu kazanacağımıza şüphe duymuyoruz. Çok kısa sürede hizmet ve kalite farkımız müşterilerimiz tarafından anlaşılacak” dedi.

Avukat Cemal Türk şunları söyledi:

“İki yıllık projemiz ardından kapılarımızı açtık. Burada kiracı ve ev sahibini temsil ediyoruz. Bu nedenle kiracı ve ev sahibi sorunlarına pratik şekilde çözümler üretiyoruz. Ayrıca sanata ve sanatçıya değer veriyoruz. Bölgemizde çok sayıda sanatçı var. Onlara sahip çıkmak adına eserlerini duvarlarımızda sergiliyoruz. Pazar günü sosyal etkinlikler için ofisimiz kullanılabilir. İleriye yönelik pojelerimiz var. Bunlar arasında uygun evler bulup gerekli tamirat ardından evsizlere çok uygun fiyata kiraya vermek istiyoruz. Umarım bunu başarırız.”

Cemal Türk, açılış davetine katılan konuklara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 02:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20