Eco Turkey Travel’dan Avrupa Kentlerine Ekonomik Turlar

Eco Turkey Travel, 10. Hizmet yılı nedeniyle İngiltere’den Stansted, Luton, Gatwick havaalanları başta olmak üzere Manchester, Birmingham, New Castle, Glasgow, Edingburg havaalanları çıkışlı Avrupa’nın her yerine ekonomik ve esnek ödeme seçenekli tur kampanyalarının startını verdi.

Eco Turkey Travel’dan Avrupa Kentlerine Ekonomik Turlar

İngiltere’de kültür turları ve yurt dışı turları deyince ilk akla gelen turizm firması olan Eco Turkey Travel 10. yılına girerken müthiş bir kampanya başlattı.

10. Hizmet yılı nedeniyle İngiltere’den Stansted, Luton, Gatwick havaalanları başta olmak üzere Manchester, Birmingham, New Castle, Glasgow, Edingburg havaalanları çıkışlı Avrupa’nın her yerine ekonomik ve esnek ödeme seçenekli tur kampanyalarının startını veren Eco Turkey Travel “Tatil herkesin hakkı. Herkesi tatile gönderiyoruz” sloganıyla yola çıktı.

Tam 10 yıl önce www.ecoturkey.com web sitesi üzerinde çalışmalara başlayan Eco Turkey’in kurucusu ve direktörü olan Ali Keskin konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: Bu yıl Eco Turkey Travel’ın 10. Yılını kutluyoruz. Bu nedenle bizi bugünlere getiren ve bize güç veren müşterilerimizi memnun etmek için büyük bir kampanya başlattık. 2018 yılı bitmeden herkesi tatile göndereceğiz. İngiltere’de yaşayan herkese uygun ödeme seçenekleriyle Venedik, Barselona, Roma, Viyana, Budapeşte, Prag, Lizbon, Madrit başta olmak üzere tüm Avrupa’yı gezdireceğiz” diye konuştu.

“Bireysel veya Grup Turları”

Keskin kampanyayla ilgili olarak, “Yurtdışını sadece fotoğraflarda görmekten sıkılmadınız mı? Eco Turkey’in yurtdışı turları ile en güzel fotoğraflarını çeken artık siz olun! İngiltere'nin en hızlı gelişen turizm firmalarından olan Eco Turkey Travel, birbirinden farklı tatil seçeneklerini en cazip fiyatlarla ayağınıza getiriyor. En samimi dostlarınız ve aile yakınlarınızı alarak bize gelin en uygun seçenekleri size sunalım. İster bireysel olarak isterse grup halinde rehberli tur seçenekleri park sorunu olmayan Edmonton ofisimize gelmeniz veya bize bir telefon etmeniz yeterlidir” dedi.

Sektörde bir marka

Eco Travel Shop çatısı altında çalışmalarına devam eden Eco Turkey 10 yıl önce gazeteci Ali Keskin tarafından kuruldu. Kısa bir süre içinde Türkiye’ye yönelik hizmet veren acentalar arasında bir marka haline gelen Eco Turkey Travel daha sonra hizmet alanını genişleterek Türkiye dışında Kuzey Kıbrıs başta olmak üzere tüm dünyaya yönelik paket turlar, otel seçenekleri ve ucuz uçak bileti için aranan bir yer oldu.

“Park Sorunumuz Yoktur”

Bu yıl 10.yıl nedeniyle sürprizlere devam edeceklerinin altını çizen Ali Keskin, Edmonton Hertford Road üzerinde hizmet veren ofislerinde park sorunu olmadığını ve Londra’da başka şubelerinin olmadığını belirtti. 274 Hertford Road, Edmonton, London N9 7HE adresinde veya 0203 1190004-Mob: 07962174490 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 02:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20