İder Mobilya İngiltere’deki İlk Mağazasını Londra'da Açtı

Türkiye’den yüksek kaliteli ev mobilyalarını kısa sürede ve en uygun fiyata teslimat yapan İder Mobilya, İngiltere'nin başkenti Londra'da ilk mağazasını açtı.

İder Mobilya İngiltere’deki İlk Mağazasını Londra'da Açtı

LONDRA - Türkiye’nin yenilikçi ve rekabetçi mobilya markası İder Furniture londra’da hizmet vermeye başladı.

İder Mobilya, Kamil Ekrem Özkoç işletmeciliğinde Barnet High Street’te ilk mağazasının kapılarını açtı.

Türkiye’den yüksek kaliteli ev mobilyalarını kısa sürede ve en uygun fiyata teslimat yapan İder Mobilya, çok farklı kumaş ve deri seçenekleri ile de emsallerinden farklılığını ortaya koyuyor.

DÜNYA KADINLAR VE ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA

İder Mobilya Londra’da hizmet vermeye başlarken, ‘Dünya Kadınlar Günü’ ve ‘Anneler Günü’ne özel olmak üzere Mart ayı boyunca koltuk takımlarını £999, yemek odaları £550, yatak odası takımları £1250’den müşterileriyle buluşuyor.

Kalite ve mülteri memnuniyetini önde tutan İder Mobilya, diğer firmalara istinaden en kısa sürede teslimat ile servis farklılığında iddialı.

Mobilya üretiminde ceviz ağacı veya meşe ağacı seçenekleriyle kaliteyi ön plana çıkaran firma; farklı kumaş ve deri seçenekleriyle de mobilya sektöründe farklılığını ortaya koyuyor.

FARKLI ZEVKLERE UYGUN, ZENGİN KOLEKSİYON

Londra’nın mutena semtlerinden Barnet’te, “11E High Barnet, EN5 5UJ” adresinde servis vermeye başlayan İder Mobilya, deri görünümlükumaş, kadife, taytüyü kumaşlar ve orijinal deri seçeneklerinden oluşan yüzlerce renk alternatifi sunuyor.

SU VE LEKELERE KARŞI DUYARLI

İder ürünlerinde, koltuk, sandalye kumaş ve derilerde uygulanan su bazlı, doğal bakım, kumaş ile derinin çok kolay temizlenmesini sağlıyor. Kumaş yada deriye dökülen herhangi bir sıvı, kumaşın yüzeyinde kalıyor, ve ıslak bir bezle kolayca silinme sağlanıyor.

Koltulların kirlent ve minderlerinin çıkarılıp yıkanabilir olması, ev hanımlarını sevindiriyor.

CEVİZ, MEŞE VEYA KROM AYAK SEÇENEKLERİ

İder Mobilya’nın ürünlerinde öne çıkan diğer farklılıkları iseşöyle:

Koltuk ayaklarında gerçek ceviz yada meşe kullanılıyor. Bazı koltuklar krom ayaklı yapılabiliyor.

Ayrıca, isteğe özel ölçü mobilya çok uygun fiyatlara sağlıyor. Ürünün malzemesine kadar sizin hayal ettiğiniz şekilde tasarlanmasını sağlıyor.

Ürün ve Serviste sınır tanımayan İder mobilya, müşterilerun ürünlerini özel paket ve sandıklarda ücretiş teslim sağlıyor. Teslimatta yaşanan aksilikler, yada ürün hasarlanma durumu ortadan kalkıyor.

Koltuk oturum süngerlerini, piyasada bulunan en yoğun sünger ile üreten İder Mobilyanın koltukları yıllarca kullanılabiliyor.

Mobilyasını yenilemek isteyen veya yeni ev döşeyenlerin, seçimini yapmadan önce İder Mobilya mağazalarını ziyaret ederek avantajları görebilirler.

İder Mobilya, “High Barnet, London, EN5 5UJ” adresinde. Websitesi; www.iderfurniture.co.uk; Detaylı bilgi için whatsapp line: 07493 164 064 email: [email protected]

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 03:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER