Bellona Londra Mağazaları Yeniden Açıldı

İngiltere'de hükümetin Mart ayından bu yana uyguladığı kısmi sokağa çıkma yasağının gevşetmesinin ardından Londra’nın Enfield ve Lewisham bölgelerinde iki ayrı mağaza ile servis veren Bellona, Pazartesi gününden itibaren müşteri kabulüne başladı.

Bellona Londra Mağazaları Yeniden Açıldı

LONDRA - Türkiye’nin seçkin ev tekstil markası Bellona, Londra’daki iki mağazasında yeni ürünleriyle hizmetini sürdürüyor.

Londra’nın Enfield ve Lewisham bölgelerinde iki ayrı mağaza ile servis veren Bellona, Pazartesi gününden itibaren müşteri kabulüne başladı.

Ev tekstil ürünlerini yenilemek veya bahçesine oturma grubu oluşturmak isteyenler, karar vermeden önce her iki bellona mağazasından birini ziyaret ederek seçenek ve fiyatları görebilecekler.

Bellona İngiltere yetkilileri hükümet tarafından uygulamaya konan kısıtlamalar nedeniyle kapalı kaldıkları dönemde de de servislerini aksatmadan sürdürdüklerini hatırlatarak, “müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz oldu. İçinden geçmekte olduğumuz zorlu dönemde de bu prensibimizi imkȃnlarımız ölçüsünde yerine getirdik. Hayatında Bellona’ya yer veren müşterilerimizi yeniden normalleşme döneminde de, önceden olduğu gibi zengin ürün çeşitimizle kaliteli servisi vermek için tüm kadro çalışmalarımıza başladığımızı bildirmek isteriz” diye konuştular.

“YENİ KOLEKSİYONLARIMIZI GÖRMEYE BEKLİYORUZ”

Yaz döneminde daha ferah ortamlar için hazırlanmış koleksiyonlarla servis verdiklerini hatırlatan Bellona yetkilileri, "Ürünlerimizi tanıyanları veya evine yeni tasarımlarım ürünlerle yenilemeyi düşünenleri her iki mağazamıza da bekliyoruz. Markamız kadar ürün koleksiyonlarımızla da iddialıyız. Buyrun birlikte seçelim ve birlikte ödeme planları oluşturalım” çağrısı yaptılar.

BELLONA'NIN YENİ ÜRÜNLERİ VE İNDİRİMLERİ GÖRMEK İÇİN BU LİNKE TIKLAYIN: https://www.facebook.com/watch/?v=2749095028647329

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20