Bellona Londra'da Bir Müşterisine BMW Otomobil Verdi

Londra'da, Enfield Bellona mağazasında yapılan çekilişte BMW otomobile Mehmet Başak sahip olurken, Elmas Karagöz bir hafta Türkiye tatili, Nalan Ahmet ise iPhone11 telefon kazanan talihli müşteriler oldu.

Bellona Londra'da Bir Müşterisine BMW Otomobil Verdi

LONDRA - Bellona’nın Enfield ve Lewisham mağazaları tarafından düzenlenen otomobil hediyeli kampanyanın çekilişi gerçekleştirildi.

Cumartesi günü Enfield Bellona mağazasında yapılan çekilişte BMW otomobile Mehmet Başak sahip olurken, Elmas Karagöz bir hafta Türkiye tatili, Nalan Ahmet ise iPhone11 telefon kazanan talihli müşteriler oldu.

İngiltere’nin başkenti Londra’da ilk defa bir Türk mobilya markası müşterileri için BMW otomobil hediyeli kampanya gerçekleştirdi.

Bellona Enfield ve Lewisham mağazalarının düzenlediği kampanyaya, her iki mağazanın birinden 500 sterlinlik alış veriş yapan müşteriler katıldı.

ÇEKİLİŞE TÜRKİYE VE LONDRA’DAN YETKİLİLER KATILDI

Bellona Londra yöneticilerinden Serap Yumak’ın ev sahipliği yaptığı çekiliş etkinliğine, Türkiye’nin Londra Başkonsolosluğu Muavin Konsolosu Mert Sav, Bellona Türkiye İhracat ve Pazarlama Genel Müdürü Müdürü Arif Emre Ölmeztoprak ile Bellona Türkiye İhracat Şefi Özge Ay Akın katıldı.

Kampanyanın büyük ödülünün sahibi, Arif Emre Ölmeztoprak’ın yaptığı çekilişle belirlendi. Çekilişte BMW otomobilin sahibi Mehmet Başak oldu.

Türkiye’de bir hafta tatili ise Elmas Karagöz, Muavin Konsolos Mert Sav’ın yaptığı çekiliş ile Elmas Karagöz kazandı.

Özge Ay Akın’ın yaptığı çekiliş ile de Nalan Ahmet iPhone11 telefonun talihlisi olarak belirlendi.

Çekiliş anında talihliler telefonla aranarak bilgilendirildiler. Büyük ödülü kazanan Mehmet Başak otomobile çok ihtiyacı olduğunu belirtirken, bir hafta Türkiye tatili kazanan Elmas Karagöz ve iPhone11’in talihlisi Nalan Ahmet memnuniyetlerini bildirdiler. Talihliler, hediyelerini Bellona Enfield’a gelerek teslim alacaklar.

KAMPANYA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Bellona Londra Mağazalarının yöneticilerinden Serap Yumak, kampanyaya müşterilerin ilgisinden dolayı memnuniyetini bilirtirken, “bu vesileyle hem yeni müşterilerle tanıştık hem de Bellona’nın eski müşterileri evlerini ürünlerimizle yenilemiş oldular” diye konuştu.

BELLONA İLK DEFA OTOMOBİL HEDİYE ETTİ

Çekiliş için Türkiye’den gelen Bellona Türkiye İhracat ve Pazarlama Genel Müdürü Arif Emre Ölmeztoprak ile Bellona Türkiye İhracat Şefi Özge Ay Akın, ilk defa bir mağazalarının otomobil hediye ettiğini hatırlatarak, müşteri ile ilişkilerin gelişmesi ve sağlam bağların oluşmasına bu gibi hediyelerin katkı sağladığına işaret ettiler.

KATILANLARA BELLONA HEDİYESİ

Müzisyen çift Ecem Uzgör ve Simon O’Keeffe çekiliş etkinliğinde canlı müzik yaparken, Bellona’nın Enfield ve Lewisham müşterilerinden oluşan seçkin bir kitle de mağazada hazır bulundu. Etkinliğe katılanlara Bellona’dan çeşitli hediyeler verildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER