Akdeniz Hububat ve Bakliyat Sektörünün İngiltere Çıkarması

Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (AHBİB), İngiltere’deki gıda sektörü temsilcileriyle Londra’da B2B etkinliği gerçekleştirecek.

Akdeniz Hububat ve Bakliyat Sektörünün İngiltere Çıkarması

Akdeniz İhracatçı Birlikleri'ne (AKİB) bağlı Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (AHBİB), 15 Eylül Cuma günü başkent Londra’da Birlesik Krallık’ta yerleşik ithalatçılar-ihracatçılar, toptancılar, süpermarket zincirleri ve sektörde faaliyet gösteren kuruluşlarle bir araya gelecek.

Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği etkinlikte, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları ile Birlesik Krallık’ta yerleşik ithalatçılar-ihracatçılar, toptancılar, süpermarket zincirleri ve sektörde faaliyet gösteren kuruluşlar B2B etkinliği kapsamında buluşturulacak.

Etkinlik, Londra kent merkezinde, “100 Cromwell Rd, South Kensington, London, SW7 4ER” adresindeki DoubleTree by Hilton Kensington’da, 15 Eylül Cuma günü 09:30 ile 15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin hububat ve bakliyat ürünleri ihracatında etkin iş insanları etkinlik boyunca, potansiyel alıcı muhataplarıyla buluşarak, Birleşik Krallık pazarındaki pazar paylarını artıracak temaslarda bulunacak.

Birleşik Krallık’ta gıda sektöründe önemli bir pazara sahip olan Türkiye ve Kıbrıslı iş insanları da etkinliğe katılabilecek.

Etkinliğe katılmak isteyen iş insanları [email protected] adresine mail atarak rezervasyon yaptırabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2023, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20