Londra'da Yeni Bir Market; Fresh Food Centre Hizmete Girdi

Londra'nın Kuzey Enfield bölgesinde Hertford Road üzerinde hizmet verecek olan Londra'da Yeni Bir Gıda (FFC), Enfield Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Özaydın, Kuzey Enfield Milletvekili Feryal Demirci Clark, Enfield Belediye Lideri Nesil Çalışkan, çok sayıda Belediye Meclis Üyesi ve iş insanlarının katıldığı törenle açıldı.

Londra'da Yeni Bir Market; Fresh Food Centre Hizmete Girdi

LONDRA – Başkent Londra’nın Kuzey Enfield bölgesinde, Fresh Food Centre, Hertford Road üzerinde hizmete girdi. Marketin açılışı siyasetçiler ve iş dünyası temsilcileri biraraya getirdi.

Bölge Milletvekili Feryal Demirci Clark, Enfield belediye Lideri Nesil Çalışkan ve Enfield Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Özaydın FFC’nin açılışını birlikte yaptılar.

Açılışa katılınlar arasında, bölgede faaliyet gösteren yöre derneklerinin temsilcilerinin yanısıra, GİMA (Vehbi KeleşErol Öz­kan), Efes Group (İbrahim Uzun), GAMA (Ali Sancak), Holland Baazar (Ali Matur), , Cyprofood (Süleyan Çağın) ve Şirwan (Hasan ve Taylan Çavuş) ile bir çok şirketin temsilcileri yer aldı.

İşadamları Yılmaz Kara, Erol Yılmaz, Av. Oktay Yılmaz ve Ta­lip Kaynar ortaklığında kurulan FFC, geniş servis alanı ile Kuzey Londra market sektörüne farklılık getirmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin seçkin markalarını taşıyan gıda maddelerinin yanısıra, kasap, manav, fırın, süt ürünleri, international foods, off licence, Kıbrıs ürünleri ve diğer yüzlerce gıda maddesi ile bölge halkına hizmet verecek.

Açılış töreninde konuşan Enfi­eld Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Özaydın, Enfield’de hizmete giren her iş yerinin toplum için gurur ve belediye için de başarı kaynağı olduğunu söyledi.

Fresh Food Centre açılışında konuşanbölge milletvekili Feryal Clark, insanlara iş imkanı sunan ve seçim bölgesi içinde bulunan FFC’nin açılışına katılmaktan memnun ol­duğunu belirterek, özellikle böl­gesinde yaşayanların sorunlarını çözmek ve sevinçlerini paylaşmak için her zaman topluma yakın ola­cağını kaydetti.

Enfield Belediye Meclis Üyeleri, Ahmet Karaha­san, Mustafa Çetinkaya, Ergün Eren ve Ergin Erbil’inde katıldığı törende konuşan Enfield Belediye Lideri Nesil Çalışkan, yeni iş imkanları oluşturan, vergi ödeyen, sokakların güvenliğine katkı sunan her yeni işyeri açılı­şının en çok belediyeleri memnun ettiğini ifade etti.

Fresh Food Centre ortakları adına teşekkür konuşması yapan Talip Kaynar da bölge insanına iyi hizmet vemek için Kuzey Enfield’de olduklarını belirterek, ortaklar adına davet­lerine katılan misafirlere sonsuz te­şekkürlerini sunduklarını söyledi.

“Taze, Doğal ve Sağlıklı” sloganı ile açılışını yapan FFC, en kaliteli ürünleri uygun fiyata bir çatı al­tında toplamanın yanısıra, keyifli alış veriş için bebek arabalı anne­lere ve müşterilerine geniş raf ara­lıkları sunuyor. Otuz sterlin üze­rinde alışveriş yapanlara dağıtım servisi imkanı sağlayan FFC, her hafta bir çok ürüne özel indirimler de uy­guluyor.

Market, “220-222 Hertford Road, Enfield EN3 5BH” adresinde hizmetini sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 04:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20