Hanedan Restaurant Londra’da Hizmete Girdi

Hanedan Restaurant, Türkiye’nin farklı lezzetleriyle temsil edildiği Londra’nın Harringay bölgesinde açılışını yaparak hizmet vermeye başladı.

Hanedan Restaurant Londra’da Hizmete Girdi

LONDRA - İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmet veren farklı restorant ve pastaneleri nedeniyle ‘Food Land’ ve ‘Turkish Town’ olarak adlandırılan Harringay’de Hanedan Restaurant hizmet vermeye başladı.

Restaurant sektörunda uzun zamandır hizmet veren Orhan Över’in işletmeciliğinde Cumartesi günden itibaren servis vermeye başlayan Hanedan Restaurant’ın açılış kurdelasını iş insanları, Ergün Binbay, Deniz Suyur, Özcan Uçar, Özkan Güven, Murat Bingöl ile Osman Çıkıkçıoğlu, ‘Hayırlı Olsun’ dilekleriyle birlikte kesti.

İŞ DÜNYASI TEMSİLCİLERİ KATILDI

Açılışa, Edmonton Meat Centre Sahibi Ergün Binbay, TFC Direktörü Deniz Suyur, iş insanları Özcan Kılıç, Şahin Kılıç, Hasan Şengöz, Özcan Uçar, Özkan Güven, Murat Bingöl, Mustafa Över, Global Business Management CEO’su Nuri Bulgurcu, HealthtourUK’den Havva Polat, Avrupalı Türk Markalar Birliği Genel Sekreteri Mustafa Köker, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve gazeteciler ile seçkin davetli guru bukatıldı.

ANADOLU’NUN ‘HANEDAN’LARA LAYIK LEZZET ZENGİNLİĞİ

Restaurantın işletmecisi Orhan Över, sektörde 28 yıllık tecrübe ve birikimini Hanedan Restaurant ile sürdüreceğini belirterek, “Sektörün içinden geliyorum. Hanedan gibi restaurant hep idelimdi, bugüne kısmet oldu. Hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Restaurantımızda Adana, Gaziantep, Orta Anadolu, Doğu Anadolu mutfak zenginliğinin seçkin lezzetleri alacak. Her damak zevkine uygun yemek, kebap, meze çeşitleri ile Londra’nın kültür ve etnik çeşitliliğine göre hizmet vereceğiz. Eksiklerimiz, yanlışlarımız olursa bunları düzeltmek için müşterilerimizin her türlü eleştirilerine açığız. Lütfen bir eksik gördüklerinde bizi uyarsınlar ki, biz onlara daha kaliteli servis verebilelim” dedi.

ÖNCELİĞİMİZ KALİTELİ SERVİS VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hanedan’ın kapısının ve mutfağının her renk, dil, dine mensup insanlar açık olacağının altını çizen Över, “gelip yemeklerimizi tatmadan karar vermesinler. Bugüne kadar işlettiğimiz restauranlarımızda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz oldu. Uzun süre sektörde kalmamızın nedeni kalite ve müşteriye gösterilen sagının eseri. Bundan sonra da aynı prensiplerle hizmetimizi sürdüreceğimizden emin olabilirsiniz. Hanedanlar gibi sizi ağırlamak için restorantımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 14:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Bingöl
Murat Bingöl - 4 yıl Önce

Nezih bir mekan, tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner20