MBA Financial Ltd'den Mortgage ve Commercial Mortgage seçenekleri

Kuzey Londra'da bulunan MBA Financial Ltd, sahip olduğu geniş banka yelpazesine erişim imkanları ile çeşitli kredi ve finansal gereksinimler için çözümler sunuyor.

MBA Financial Ltd'den Mortgage ve Commercial Mortgage seçenekleri

EUROBUSINESSLIFE ÖZEL

LONDRA

Kuzey Londra'da bulunan MBA Financial Ltd, sahip olduğu geniş banka yelpazesine erişim imkanları ile çeşitli kredi ve finansal gereksinimler için çözümler sunuyor.

MBA Financial Ltd aynı zamanda ‘kredi brokeri’ olarak mortgage dışında personal ve business loan gibi faklı bir finansmana ihtiyaç duyulması halinde, özel ihtiyaçlarınızı sizinle görüşebilir ve bu konularda direk danışmanlık vermemekle beraber uzman üçüncü bir partiye yönlendirebilir. (***)

Tecrubeli Mortgage Uzmanı Meral Ay liderliğindeki MBA Financial, aşağıdakiler gibi çeşitli Mortgage, Ticari İpotek, Sigorta ürün ve hizmetleri sunmaktadır:

-MORTGAGE CEŞİTLERİ

Residential, Buy to Let, First Time Buyers, Remortgages, Help to Buy, Right to Buy, Impaired Credit(*) and Secured Loans.

-COMMERCIAL MORTGAGES AND LOANS

Commercial Mortgages, Secured Loans, Bridging Loans.

-INSURANCE

Life Insurance, Critical Illness Cover, Income Protection, Building & Contents, and Commercial Insurance.

MBA Financial Ltd.’nin Mortgage ve Sigorta Danışmanı Meral Ay,Financial Conduct Authority’in kural ve düzenlemelerine uygun olarak faaliyet gösterdiklerini, çeşitli kredi ve finans opsiyonu sunduklarını ayrıca sigorta kapsamına ihtiyaç duyanlar için özel çözümler önerdiklerini belirtti. (**)

Daha fazla bilgi almak için MBA Financial’a asağıdaki kontak detaylarından ulaşabilirsiniz:

Tel:  02083523506

Mobile: 0795 619 6720

Email: [email protected]

Adres: 540 Hertford Road, Enfield, EN3 5ST

* Mortgage deals may not be available and lending is subject to individual circumstances and status.

** The Financial Conduct Authority does not regulate commercial mortgages, some forms of bridging finance and most forms of buy to let mortgage.

*** We offer Credit Broking Services only, we are not Lenders.

A MORTGAGE IS A LOAN SECURED AGAINST YOUR HOME OR PROPERTY. YOUR HOME OR PROPERTY MAY BE REPOSSESSED IF YOU DO NOT KEEP UP REPAYMENTS ON YOUR MORTGAGE OR ANY OTHER DEBT SECURED ON IT.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20