Esra Eke, Nobel İlaç Mali İşler Direktörlüğüne Atandı

Esra Eke 2020 Haziran ayından itibaren Ulkar - Nobel çatısı altında Mali İşler Direktörü olarak başarılı kariyerine devam edecek.

Esra Eke, Nobel İlaç Mali İşler Direktörlüğüne Atandı

Farklı sektörlerde 20 yıllık geniş bilgi ve deneyimiyle kariyerinde önemli görevler üstlenen Esra Eke, Ulkar – Nobel İlaç Mali İşler Direktörü olarak atandı.

2000 yılında Honda ve ardından, Colgate Palmolive ve Yudum Gıda şirketlerinde maliyet muhasebesi, bütçe raporlama, ticari finans ve hazine gibi alanlarda önemli roller üstlenen Eke, 2009 yılında The Coca-Cola Company’e geçerek şirketin Avrasya ve Afrika Bölgesi merkez ofisinde çalıştı. 2017 yılından beri Coca-Cola İçecek Finansal Planlama ve Analiz Müdürü olarak görev yapan Esra Eke 2020 Haziran ayından itibaren Ulkar - Nobel çatısı altında Mali İşler Direktörü olarak başarılı kariyerine devam edecek.

2001 yılında Marmara Üniversitesi Enformatik (Almanca) Bölümü’nden mezun olan Esra Eke, 2007 yılında Marmara Üniversitesi İşletme (İngilizce) masterı yaptı.

NOBEL İLAÇ HAKKINDA:

Yarım asırı aşkın tecrübesiyle küresel bir oyuncu olan Nobel, 1964 yılında tamamen yerli sermayeli bir Türk şirketi olarak kuruldu. Firma, “İnsan sağlığı için dünyanın her köşesinde güvenilir ve erişilebilir ürünler sunma” vizyonuyla yıllar içinde uluslararası platformda değerli bir konuma erişti. Bugün Nobel; Türkiye’de üç, Kazakistan ve Özbekistan’da da birer tane olmak üzere toplam beş üretim tesisiyle faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 3000 kişilik uzman bir kadrosu bulunan Nobel, uluslararası standartlara göre ürettiği nitelikli ürünlerini yaklaşık 50 ülkeye ihraç ediyor, 20 ülkedeki temsilcilikleriyle tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütüyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2020, 01:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER