THY ve Pegasus Yurtdışı Bilet Satışına Başladı!

THY ve Pegasus Havayolları'nın internet sayfalarında online Londra -İstanbul seferleri için bilet satışına başlaması, uçak seferlerinin başlayacağı şeklinde yorumlandı!

THY ve Pegasus Yurtdışı Bilet Satışına Başladı!

LONDRA - Koronavirüs salgını nedeniyle durdurulan uçak seferlerinin yapılamadığı Londra – İstanbul arasında bazı havayolu firmaları bilet satışına başladı.

Türk hava Yolları ve Pegasus internet sitelerinde bilet satışlarını Mayıs ayından geçerli olmak üzere satılmaya başlandı.

THY MAYIS AYINDA BAŞLIYOR

Türk Hava Yolları, internet sitesinde yurt dışı seferlerini 1 Mayıs’tan itibaren satışa açtı. Londra-İstanbul uçuşları için bilet alınabiliyor.

Türk Hava Yolları, Türkiye’de koronavirüs salgınının yayılmaya başlamasıyla birlikte alınan önlemler kapsamında önce dış hat seferlerini iptal etmiş, iç hat seferlerini ise sınırlandırmıştı. Daha sonra ise tüm iç hat seferlerinin iptal edildiği açıklanmıştı.

Pegasus Havayolları da 16 Mayıs için Londra - Stansted ve Gatwick seferleri için bilet satışına web sitesinden başladığını duyurdu. Firmanın internet sitesinden hava yolu şirketinin uçuş yaptığı noktalara rezervasyon yapılabiliyor.

THY TARİH VERMİŞTİ

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, 2 Nisan’da yaptığı açıklamada bilet satışlarının 1 Mayıs’a kadar durdurulduğunu açıklamıştı.

Pegasus Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen’in CEO’su Ersel Göral, daha önce uçuşların en geç Ramazan Bayramı’nda başlamasını öngördüklerini duyurmuştu.

PEGASUS BİLET SATIŞINA AÇTI

İngiltere’nin en köklü turizm ve seyahat acentalarından Diplomat Travel’in Direktörü Özkul Beyzade gelişme üzerine Eurovizyon’a yaptığı açıklamada, Pegasus Havayollarının internet sitesinde bilet satışlarınınbaşladığını doğruladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 02:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bektaş  kanidagli
Bektaş kanidagli - 2 yıl Önce

Kesin ne zaman başlıyor Londra istanbul ve G antep

Hatun arı
Hatun arı - 2 yıl Önce

İç hatlar çalışıyorum Londra İstanbul Malatya aktarmalı uçuş varmı

K s
K s - 2 yıl Önce

Londura kibris seferi olacakmi

SIRADAKİ HABER