“En Beğenilen CHRO Altın Liderleri“ ödüllerine kavuştu

Organizasyonu KREA M.I.C.E. tarafından gerçekleştirilen Altın Lider Ödülleri platformunda 31 Mart'tan itibaren, tüm Türkiye'den 45 binin üzerinde oy kullanıldı.

“En Beğenilen CHRO Altın Liderleri“ ödüllerine kavuştu

İSTANBUL - 2022 yılının "En Beğenilen 50 CHRO"su düzenlenen törenle Altın Lider Ödülü'nü aldı.

KREA M.I.C.E. açıklamasına göre, Türkiye'de 2022 yılının En Beğenilen 50 CHRO'su, En Beğenilen 50 CMO'su ve En Beğenilen 50 CEO'sunun iş dünyasının oyları ile belirlenerek açıklandığı "Büyülü Gala Geceleri" başladı.

Organizasyonu KREA M.I.C.E. tarafından gerçekleştirilen Altın Lider Ödülleri platformunda 31 Mart'tan itibaren, tüm Türkiye'den 45 binin üzerinde oy kullanıldı.

Türkiye'de iş dünyasında çalışan her bireyin "tekil oyu" ve cep telefonuna gönderilen "SMS doğrulama kodu" ile katıldığı oylamalar 25 Kasım'da sona erdi. Borusan Otomotiv-BMW ve Sodexo destekleri ile gerçekleşen gala gecesinde Türkiye'nin En Beğenilen CHRO Altın Liderleri heyecanla bekledikleri ödüllerine kavuştu.

Yapılan değerlendirme sonucu en fazla oy alan İnsan Kaynakları sektörünün duayen isimlerinden oluşan CHRO Altın Liderler törende, "Başarının Sırrı" konuşmalarını gerçekleştirdi. Gala gecesi Nükhet Duru konseri ile son buldu.

Altın Lider Ödülleri 2023 oylamaları 31 Mart 2023'de başlayacak ve 15 Kasım 2023'e kadar devam edecek. Oy kullanmak isteyen iş dünyasının tüm bireyleri arzu ettikleri liderleri aday gösterebilecek ve "https://altinliderodulleri.org"dan oylarını ücretsiz olarak kullanabilecek.

Ayrıca, Altın Lider Ödüllerinin duyurulmasında ve geniş kapsamlı olarak tüm sektörlere yayılmasında önemli rol oynayan KREA M.I.C.E.'ın sektörel olarak düzenlediği iki büyük zirvenin 2023 takvimi de belli oldu.

Sektörde 20. yılını kutlayan KREA M.I.C.E'ın Türkiye'den çıkan dünya markalarından ilki olan ve bu yıl 50+ ülkeden 15 bin liderin 90 oturum ve 160 konuşmacıyı izleme imkanı buldukları, HR sektörünün en büyük buluşması Global HR Summit; 2023'te 09-12 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

KREA M.I.C.E.'ın kurucusu olduğu pazarlama sektörünün en büyük buluşması olan ve bu yıl 143 ülkeden 55 binden fazla liderin 100 oturumda 225 konuşmacı izleme imkanı bulduğu, Global Marketing Summit; 2023'te 17-20 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.

- "Şirketlerin liderlerinin bıraktıkları 'anlamlı izleri' destekliyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen KREA M.I.C.E. kurucusu Seda Mızraklı Ferik, değişen piyasa koşullarında, şirket başarısında liderlerin özelliklerinin öne çıktığını belirterek, şu değerlendirmede bulundu:

"C-Level Liderler için oluşturduğumuz demokratik ve şeffaf ödüllendirme sistemimiz tüm sektörlerden büyük beğeni aldı. Hedefimiz kapsayıcı, teknolojik ve güvenilirliği yüksek bir ödüllendirme platformu oluşturmaktı. Katılım şartları, teknolojik alt yapı farklılığı ve kullanılan on binlerce oy sebebi ile 'Türkiye'nin En Prestijli Liderlik Ödülleri' olarak tarif ettiğimiz 'Altın Lider Ödülleri'nin heyecanını yürekten taşıyoruz. Şirketlerin liderlerinin bıraktıkları 'anlamlı izleri' destekliyoruz. İş dünyasının oyları ile seçilen Altın Liderleri yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz."

Öte yandan, Altın Lider Ödülleri ile ilgili detaylı bilgiye https://krea.click/altinliderodulleri adresinden ulaşılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2022, 03:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20