Britanya Türk Tur Operatörleri ve Seyahat Acentaları Birliği Faaliyette

BTTAA başkanlığına tecrübeli turizmcilerden Caria Holidays’ten Engin Sertoğlu seçilirken Başkan Yardımcılığı’na ise yine turizm sektörünün başarılı isimlerinden Eco Travel Shop’tan Ali Keskin seçildi.

Britanya Türk Tur Operatörleri ve Seyahat Acentaları Birliği Faaliyette

İngiliz ve Türk turizmi açısından önemli isimlerin bir araya getiren Britanya Türk Seyahat Acentaları Birliği (BTTAA) büyük hedefler ile yola koyuldu.

20 Temmuz 2020 tarihinde yapılan BTTAA toplantısı sonucu yeni Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu. Başkan Engin Sertoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Keskin, Sekreter Jiva Holidays’ten Melek Dursun, Sayman Right Holidays’ten Arzu Pamuk, Yönetim Kurulu Üyeleri Happy Days Holiday’den Saffet Başpınarlı, İrem Travel London Ltd’den İrem Goulding ve Ayshen Travel’dan Ayshen İsa, Denetleme Kurulu’na Comfort Travel’dan İbrahim Batkitar ve Disiplin Kurulu’na ise Edwin Holidays’ten Uğur Bulut seçildi.

Ayrıca birliğin 30 Temmuz tarihinde video konferans şeklinde gerçekleşen toplantısında çalışma komiteleri de belirlendi.

Buna göre Basın Komitesi’ne Ali Keskin ve Uğur Bulut, Eğitim Komitesi’ne Engin Sertoğlu, Tüzük ve Charity Komitesi’ne Arzu Pamuk ve Melek Dursun seçildi.

İngiltere’de bu güne kadar kurulan en kapsamlı turizm derneği olan BTTAA, Türkiye-İngiltere arasında köprü olmayı hedeflerken, ulaşımdan, konaklamaya, turizm eğitiminden ortaya konan politikalara kadar her alanda ciddi projeleri yakın zamanda İngiliz ve Türk Basını ile paylaşacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 15:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
İrem Goulding
İrem Goulding - 11 ay Önce

Yeni olusumun turizm camiasina hayirli ve basarili olmasini diliyorum.

SIRADAKİ HABER