Truede, 'Leblebi' İle Raflardaki Yerini Genişletti

İngiltere merkezli Truede Limited kendi markası altında oluşturduğu özgün ürünlere yenilerini katıyor. Truede, farklı tadlarda üç leblebiyle pazarda kendine yer açtı.

Truede, 'Leblebi' İle Raflardaki Yerini Genişletti

İngilizlere doğal ve gerçek Türk lokumunu tattıran Truede Limited, on yedi yıllık geleneğinin dışarısına çıkarak farklı bir ürüne daha imza attı ve yeni inovasyonuyla tüm marketlerde çok kısa bir sürede yerini almaya başladı.

Çeşit olarak daha farklı tatlar deneyerek İngilizlerin damak zevkine hitap etmeyi hedefleyen Truede’nin yeni ürünlerinin ayrıntıları şöyle:

İngilizlerin en sevdiği tuz ve sirke ikilisini de leblebilerimize ekledik ve müşterilerin dikkatini çekmeyi başardık. Üç farklı çeşit tuzlu ve üç farklı çeşit tatlı olanağı ile çıkardığımız serimizde tamamen doğal ürünleri kullandık. Herhangi bir katkı maddesi ve boya içermeyen ve en sevilen ürünümüz olan Dark Chocolate & Fruity Candy Covered Roasted Chickpeas serimiz arasında İngiliz halkının en çok beğendiği ürün haline geldi.

Osmanlı döneminden beri hayatımızda yer alan leblebiye farklı tatlar ekleyerek İngilizlerin damak tadına göre günlük bir atıştırmalık haline getirdi. Fırınlanmış leblebinin çeşnilerle ve çikolatalarla kaplanmasıyla oluşan yeni tatlar İngiliz toplumunda merak uyandırdı. Diyabetten bağışıklık sistemine kadar vücudun birçok yerine faydalı olan leblebi kilitli poşetlerle hem taze kalıyor hem de her yediğinizden yeniden fırından çıkmış hissi veriyor.Glütensiz beslenme ve vejetaryen/vegan beslenme günlük hayatımızdaki çoğu şeyi değiştirdi. Günlük kullanım açısından daha sağlıklı beslenme yönünde ilerleyen atıştırmalık gıdalar insan hayatını tehlikeye sokan zararlı yiyecekleri açık ara farkla solladı. Spor yapan ve yapmayı seven bireylerin en iyi arkadaşı olan leblebi uzun süre açlık hissini gidererek en çok tercih edilen sağlıklı atıştırmalık oldu. Basamakları ikişer ikişer çıkan leblebinin geçmişinde tabiplerin yüzyıllardır insan sağlığına iyi geldiği için kalp ve damar rahatsızlıkları olanlara yemelerini tavsiye ettiği bilinmektedir. Leblebi hem kolesterol seviyesini sağlıklı bir düzeyde tutar hem de vücudun ihtiyacı olan günlük protein ihtiyacını tek başına karşılar. Midedeki asit oranının dengelenmesine de yardımcı olan leblebi aynı zamanda uykusuzluk problemlerine karşı da bire bir çözümdür.


Hem çikolatalı hem Hindistan cevizli hem ballı hem de susamlı leblebilerimizle leblebi dünyasına bir farklılık getirerek ilk defa leblebiyi iki lezzetle buluşturduk. Pandemi dönemiyle birlikte artan gıda farkındalığıyla insanların yedikleri şeylere olan bakış açısı tamamen değişti.

Vejetaryen Derneği tarafından tasdikli olan markamız ve ürünlerimiz herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Bu sebepten ötürü diğer markalara göre daha çok tercih edilmektedir.

Paketlerimizin içerisinde yer alan kuruyemişin bozulmasını önlemek amacıyla özel kilitli poşetlerde yer alan Truede Roasted Chickpeas Snacks, yüksek besin değerleri içermesi nedeniyle de lezzetli bir atıştırmalıktır. İster tek başınıza televizyon keyfi yaparken, ister arkadaşlarınızla birlikte film izlemenin tadını çıkarırken, isterseniz de açlığınızı bastıracak bir atıştırma olarak tüketebileceğiniz Truede Roasted Chickpeas Snacks her şekilde damak tadınıza hitap ediyor.

 

FLAVOUR:

Crunchy Roasted Chickpeas:


Soya unuyla kavrulan leblebilerimiz glüten alerjisi olan bireyler için tasarlanmış ve normal leblebinin tadıyla birlikte ağızda müthiş bir his bırakmaktadır. Tuzlu atıştırmalık sevenlerin bayılacağı bir lezzet olacağına hiç şüphemiz yok.

Sea Salt & Vinegar Roasted Chickpeas:

Kalabalık toplantıların en sevilen atıştırmalığının deniz tuzu ve sirkeyle buluşmasıyla ortaya çıkmış Sea Salt & Vinegar Roasted Chickpeas İngilizlerin ilgi odağı olmakla kalmayıp en çok tercih edilen chickpeas çeşidimiz oldu.

Dark Chocolate & Coconut Covered Roasted Chickpeas:

Hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenceli atıştırmalığı, tamamen vegan dostu, bitter çikolatadan elde edilmiş ilk katmanın Hindistan cevizi ile süslenmesiyle ortaya çıkan Dark Chocolate & Coconut Covered Roasted Chickpeas bizim favori ürünümüz oldu.

Dark Chocolate & Fruity Candy Covered Roasted Chickpeas:

Bitter çikolatanın şekerle birleşmesinden oluşan bu ürünümüz herhangi bir katkı maddesi içermez ve tamamen doğal renklendirme işlemleriyle paketlenip market raflarında ilk sıraları kapmıştır. Evde, okulda, piknikte, ofiste, dilediğiniz her yerde!

Sesame & Honey Covered Roasted Chickpeas:

Susamın balla olan birlikteliğinden gelen bu geleneksel tat leblebiye farklı bir hava katarak yediğiniz anda sizi çocukluğunuza götürecek bir lezzet.

Chilli Crunchy Roasted Chickpeas:

Acı ve tuzlunun birleşimi olarak acı severlerin kalbini kazanan Chilli Crunchy Roasted Chickpeas, spor yapan bireylerin en çok tercih ettiği atıştırmalık haline geldi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 22:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20