Arzum Okka Rich, Londra Kahve Festivali’nde

Kahve ürünleri, yeni ve farklı ürünlerini Londra Kahve Festivali’nde kahve tutkunlarının beğenisine sundu. Arzum Okka Rich’in lansmanı da fuarda yapıldı.

Arzum Okka Rich, Londra Kahve Festivali’nde

Kahve sektörünü buluşturan en önemli organizasyonlardan biri olan Londra Kahve Festivali, yeni ürünlerle kahve severleri bir defa daha buluşturdu.

Londra’da, 31 Mart 3 Nisan tarihleri arasında The Truman Brewery’de gerçekleşen festival, pandemi sonrasında kahveseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

ARZUM’UN YENİ STARI OKKA RICH TANITILDI

Festival’da kendi standı ile yer alan Türk markası Arzum, yeni ürünü olan ‘Arzum Okka Richin Türkiye ve İnglitere lansmanını gerçekleştirdi.

Arzum Okka’nın Türk kahvesi ve sıcak içeçek makinası, 5 fincan kapasiteli çelik hazneli yeni modeli 'Rich'le talepleri karşılayacak.

Ev ve işyerlerinde misafir ağırlayanlar için ideal ölçülerde olan Arzum Okka Rich, Türk kahvesinin yanısıra, sütlü Türk Kahvesi, Salep, Sıcak Çikolata gibi diğer sıcak içecekler için de tercih edilecek.

Siyah/Bakır ile Siyah/Krom renklerinde kahveseverlerin beğenisine sunulan Arzum Okka Rich, Birleşik Krallık ülkelerinde £99.90 fiyatından satışa sunuldu.

Makinayı, www.arzum.uk adresinden, ILOVETURKISHCOFFEE indirim koduyla yüzde 10 daha indirimli alınabilecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2022, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner25