Nusret’in o hareketi tuz markası oldu

Kurduğu et restoranları kadar yüksek fiyatları ile de dünyanın dikkatini çeken Nusret Gökçe’nin efsaneleşen hareketi tuz markası oldu.

Nusret’in o hareketi tuz markası oldu

Nusr-Et et restoranları zincirinin sahibi Nusret Gökçe'nin herkesten önce yaparak kendisiyle özdeşleştiğini belirttiği dirsek üzerinden tuzlama hareketi, İngiltere’de tuz markesi ve logosu oldu.

İngiltere’de market raflarında “saltbae markası ile yer alan tuz kutuları üzerinde Nusret Gökçe’nin bilinen tuz serpme haretenin yer aldığı görsel de yer aldı.

Farklı renkli kutularda değişik tuz çeşitleri, Nusret görselli saltbea tuzları Birleşik Krallık’ta FoodArt firması tarafından satışa sunuldu.

İŞTE O TUZ!

Nusret Gökçe’nin restoran ve kebaplarını dünyada üne kavuşturan tuz serpme hareketinin gösteren saltbae tuzlarının İngiltere market raflarındaki görüntüsü.

İNGİLTERE GÜNDEMİNDE

Önce Türkiye’nin, daha sonra da tüm dünyanın konuştuğu bir isim haline gelen Nusret Gökçe, hem kariyeri hem de sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. 'Tuzlama hareketi’ ile efsane olan Nusret Gökçe,kısa süre önce Londra’da açtığı yeni restoranın yüksek fiyatları ile sosyal medyada tartışılıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 02:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20