Sektör Yeme - İçme
Yayınlama Tarihi 17 Nisan 2022
Telefon 0312 442 03 42
Resmi Web Sitesi https://www.yurdumunlezzetleri.com
Her bölgeye özgü ürün, yöresel ürünler ve lezzetleri buluşturan alışveriş uygulaması!

Sevdiklerinizle birlikte ürünlerimizi güvenle tüketebilirsiniz. Türk mutfağı, gerek lezzet gerekse de çeşitlilik anlamında dünyadaki en zengin mutfakların başında gelmektedir. Sizler de yemek tarifleri ile hazırlayacağınız lezzetli yemekleriniz için yöresel ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İletişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte, geleneksel anlayışın yerini, yeni satış ve pazarlama yöntemlerine bıraktığı bir süreçte Yurdumun Lezzetleri Konsepti ile e-ticaret alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Otantik ve yerel değerlerin, bir ülkenin gerçek hazinesi olduğunun farkında olan bizler;

Ülkemizin sahip olduğu potansiyelin, etkili bir tanıtım ve proaktif bir çalışma anlayışı ile benzerleri karşısında fark yaratacağını bilen, yola çıkış hikayesini de bu potansiyel üzerine kurgulayan firmamız, otantik kültürel değerlerin korunmasına da dolaylı yoldan hizmet etmiş olacaktır.

Kalitesi onaylı, marka değeri yüksek, her bölgeye has eşsiz ürün ve lezzetlerin tüketici ile buluşmasına aracı olmak, bilinirlik ve yaygınlık seviyesinin artması yolunda sağlanacak her nitelikli katkı, sahip olduğumuz yerel ve otantik değerleri, sert esen küresel rüzgarların yaratacağı erozyona karşı daha korunaklı yapacağına yürekten inanıyoruz.

Her biri ayrı değer arz eden, hikayesini kısmen de olsa anlatmaya çalıştığımız bu ürün ve lezzet yolculuğunda, birlikte ve bir arada olabilmenin mutluluğu ile sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz.

banner20