Sektör Servis
Yayınlama Tarihi 29 Mart 2021
Telefon 02165058441
Resmi Web Sitesi https://www.elektrikciumraniye.com
Ümraniye Elektrikçi
Online Elektrik Servis Hizmetiyle Ümraniye Elektrikçi – Acil Tamir Servisi Acil Elektrikçi – Ümraniye Kofra Arızası Tamiri
Ümraniye elektrikçi, Türkiye’de ilk kez online elektrik servis hizmeti başlatmış olan firmadır. Yetenekli ve işini ustalıkla yapan teknik elemanlarımız sayesinde disiplinli bir çalışma hizmeti sunmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetini de en üst seviyede sağlamaya özen göstermekteyiz. Çalışma prensiplerimizi kaliteli hizmet sunmaya yöneliktir.

Elektrikli ev eşyalarınız mı bozuldu? Ütü, su ısıtıcı, elektrikli fırın, tost makinesi, saç kurutma makinesi, saç düzleştirici gibi her türlü elektronik eşyalarınızı en hızlı şekilde tamir ediyoruz. Ümraniye’nin tüm mahallelerine servisimiz bulunmaktadır. Ümraniye elektrikçi Elektrik ve priz arızaları, kofra arızaları, kapı otomatiği arızaları gibi elektrik kaynaklı pek çok arızayı tamir ediyoruz. Bununla birlikte, apartman, ev ve iş yerlerine güvenlik sistemleri kurulumu, aydınlatma, sensörlü sistem kurulumları, elektrik malzemeleri satışı ve montajı yapmaktayız.

Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek başlıca amacımızdır. Çözüm odaklı çalışan işinin ehli teknik ekibimiz, hızlı ve pratik bir şekilde en güvenilir hizmeti vermek için çalışmaktadır. Teknik ekibimiz de elektrik arızalarını çözüme kavuşturmak için sürekli bir şekilde çalışmaktadır.
7/24 Acil Elektrikçi


 • Kaçak akım rolesi Elektrik Sigortası Değişimi  

 • Yerden ısıtmalı sistemler için Petek temizliği

 • Elektrikli ev aletleri tamiri

 • Telefon tesisatı İnternet hattı Tamiri ADSL İnternet Arıza

 • Zil tesisatı Tamiri Görüntülü diafon arızası Tamiri

 • Ümraniye Amfi Tamiri

 • Aydınlatma tesisatı kurulumu

 • Güvenlik kamera sistemi kurulumuı

 • Alarm Sistemi kurulumu satışı

 • Ümraniye Duvara Tv montajı

 • Elektrik Pano Kurulumu Ve tamiri

 • Kofra Sigorta Arızaları

 • Elektrik Kaçakları Sigorta kaçak akım rolesi Arızaları

 • Avize montajı

 • Ümraniye Korniş Montajı 

 • Su tesisat Arızaları Tıkalı Banyo Lavabo vs Arızalarına çözümler

 • Jeneratör Genel Bakımı ve Peryodik bakım


Herhangi bir acil durumda müşterilerimizin vakit kaybetmemesi ve mağduriyet yaşamamaları için 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunmaktayız. Gün içinde çalışıyor ve yalnızca akşamları müsait olabiliyorsanız bize ulaşarak uygun olduğunuz saati bildirmeniz yeterli. Daha sonra teknik ekibimiz montaj, kurulum veya elektrik arızası için hızlı bir biçimde alana geleceklerdir.

Günümüz teknoloji çağında özellikle iletişim gibi alanlar için olmazsa olmaz ihtiyaçlarımızdan biri haline gelen elektrik, olası bir arızada büyük sorunlar yaratmaktadır. Bu gibi sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretebilmek de bizim yegâne sorumluluğumuzdur.

Kaliteli ekipmanlar ve işine yıllarını vermiş tecrübeli ve uzman teknik elemanlar sayesinde her türlü elektrik arızalarınızda güvenle bize ulaşabilirsiniz. Acil durumlar, her zaman daha dikkatli ve hassas davrandığımız durumlardır. Özellikle elektrik arızası gibi önemli neticeler doğuran durumlarda her daim hızlı olmaya gayret göstermekteyiz.

Tamir, montaj ve kurulum fiyatları konusunda müşterilerimizin en ufak bir tereddüt ile karşı karşıya kalmasını asla istemeyiz. Her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmak en önemli ilkemizdir. Uygun ücret karşılığında kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyeti konusunda oldukça dikkatli davrandığımızı belirtmek isteriz.

Yalnızca Ümraniye’de değil İstanbul’un her noktasında hizmet vermekteyiz. Farklı bölgelerde bulunan çözüm ortaklarımız yardımıyla İstanbul’un her bölgesine hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz.
Ümraniye Kofra Arızası Tamiri
Kofra, yapıların merkezi elektrik sistemlerinin dış tehlikelere karı korunması için icat olunmuş bir gizleme yöntemidir. Ancak kofra arızası tamiri yapan firma sayısı çok azdır. Bilindiği üzere elektrik, dikkat edilmesi gereken ve bilgi birikimi olmadan ilgilenilmemesi gereken tehlikeli bir enerji türüdür. Elektrikle ilgili bilinçsizce yapılan hareketler pek çok olumsuz sonuç doğurabilmektedir.

Kofra tamiri yapmak, işte tam da bu noktada çok yüksek riskli bir işlemdir. Tecrübesi olmayan bir teknik servis elemanının yapacağı olası bir yanlışlık, çok ciddi yangınlar hatta ölümler meydana getirebilmektedir. Bu nedenle he zaman işinde uzman, tecrübeli teknik elemanlarımızla yapacağımız kofra arızası tamiri için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Ümraniye kofra arızası tamiri yaptırmak istediğinizi bize bildirmeniz halinde, detaylı bir şekilde net bilgilendirmeler yapmaktayız. Bu bilgilendirmeler işin çok yüksek riskli olmasıyla ilgili olmaktadır. Ayrıca risk seviyesi yükseldikçe fiyatlandırma da ona göre artış göstermektedir. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz www.elektrikciumraniye.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

banner20