Sektör İnternet Gazeteleri
Yayınlama Tarihi 19 Eylül 2021
Telefon 05547774447
Resmi Web Sitesi https://www.ankaratelcit.com
Ankara panel çit ve Tel çit yapımı www.Ankaratelcit.com - Bahçe çiti yapımı - Tel örgü yapımı - Jiletli tel yapımı - Çim çit yapımı - Bahçe teli yapımı ve uygulaması ile firmamızın hizmetleri arasında tüm çit uygulamaları ve yapımı konusunda hizmet alabilirsiniz, Maliyet hesaplaması yaptırabilirsiniz, Bahçenizin ölçüsünü aldırıp nasıl bir çit istediğinize karar verebilirsiniz.
Panel çit telleri 5x15 göz aralıklarında ve 4 mm ile 6 mm tel kalınlıklarında imalatı yapılan çit modellerindendir. Bahçelerinizin güvenliği ve mülkün dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunmasına yardımcı ürün olarak imalatı yapılmaktadır.

Panel çit modelleri arasında dekoratif panel çit veya yüksek güvenlik için kullanması planlanan panel çit modelleri bulunmaktadır. Panel çitlerin genel amacı bahçenizi korumak hayvanların veya insanların bahçenize zarar vermemesi için üretilmiş ürün grubu olarak bilinir. Günümüzde en çok kullanılan tel bahçe çiti uygulaması panel çit ile yapılır ve maliyetinin düşük olması nedeni ile demir ferforje yerine panel tel bahçe çitlerinin kullanılması daha yoğun talep edilmektedir.

Panel çit tel fiyatları 48+ KDV olarak belirlenmiştir ve bu fiyat panel çitin tüm aparatları ve montaj için gerekli tüm elemanları ile birlikte takım fiyatıdır. Fiyatlar sadece 2021 yılı geçerlidir ve her yıl değişen fiyatları ile malzemenin temini konusunda elinizi çabuk tutmanız önerilir.
Bahçenize tel çit yaptırmaya karar verdiyseniz panel çit size önerebiliriz çünkü bu çitin estetik görünümü ile beraber görüntü kalitesi yüksek bir ürün olduğunu bilmenizi isteriz. Sağlam yapısı ve hiç bir bakım gerektirmeyen imalatı ile çevrenizi uzun yıllar koruyabilir. Tel bahçe çitleri arasında ve Tel örgü ürünleri arasında bir çit yaptırmak istiyorsanız eğer yaptırmak istediğiniz alan şehir içinde bir yer ise mesela apartman, ofis, okul, dükkan önü gibi bir yer ise kesinlikle tel örgü değil panel çit yaptırmanız çevrenize ve mülkünüze değer kattığı gibi görsel bir güzellikte katmaya yardımcı olabilir.

Bazı Panel çit modellerimizi sizinle paylaşmak istiyorum size aşağıdaki referans resimlere göz atmanızı tavsiye ederim modellerimizin şık duruşu ve kaliteli estetik yapısı nedeni ile en çok satılan ve Ankara panel çit modelleri arasında en çok kullanılan tel örgü modeli olduğunu unutmamalısınız.

banner20