Sektör Bilişim
Yayınlama Tarihi 22 Kasım 2020
Telefon 0216 360 48 78
Resmi Web Sitesi https://www.scoutteknoloji.com
Firmamız, günden güne değişen dijital dünyanın hızına yetişebileceğiniz, Mobil Uygulama, Web ve Masaüstü Uygulamaları gibi alanların tüm faydalarından yararlanabileceğiniz, teknolojinin kişisel ve toplu bir çalışma ortamında vereceğiniz hizmete; hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde katkıda bulunabilmesini sağlayabileceğiniz en doğru adrestir. Bizlere dijital dünyanın kapılarını en güçlü ve en güvenilir şekilde aralayan SCOUT TEKNOLOJİ, ihtiyaca yönelik uygulama ve yazılım seçeneği ile kendi alanında istenilen bilgiyi hızlı bir şekilde temin edilmesine olanak sağlıyor.
NEDEN SCOUT TEKNOLOJİ?
Firmamız ,günden güne değişen dijital dünyanın hızına yetişebileceğiniz, Mobil uygulama, Web ve Masaüstü uygulamaları, Web sitesi gibi alanların tüm faydalarından yararlanabileceğiniz , teknolojinin kişisel ve toplu bir çalışma ortamında vereceğiniz hizmete; hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde katkıda bulunabilmesini sağlayabileceğiniz en doğru adrestir.
Bizlere dijital dünyanın kapılarını en güçlü ve en güvenilir şekilde aralayan SCOUT TEKNOLOJİ, ihtiyaca yönelik uygulama ve yazılım seçeneği ile kendi alanında istenilen bilgiyi hızlı bir şekilde temin edilmesine olanak sağlıyor.
NELER SUNUYORUZ?
Teknoloji ile paralel büyüyen ve gelişen , dijital ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm üreten ve müşterilerimizin düşüncelerinin her zaman öncelik olduğunu savunan firmamız , kolay ara yüzü ile sizlerle daha rahat iletişim kurma olanağı sağlıyor. Ayrıca herhangi bir sorunuz olduğunda hemen ulaşabileceğiniz canlı destek ile sizi dijital dünyadan ayırmaksızın tüm isteklerinize cevap veriyoruz. Bununla birlikte e-bülten özelliğimiz ile Scout Teknoloji firması hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
İsteklerinizin doğrultusunda;
-Her Alanda ve Projede görsel zenginliğe sahip , kullanım ve yönetim açısından kolaylık sağlayan yönetici arayüzü ile web sitesi yapımı
-Bütün isteklerinizi karşılayabilecek ve hayalleriniz doğrultusunda ; çeşitli Mobil Uygulama Hizmetleri
-Her türlü farklı kitleye hitap edebilmeniz için biligisayar kullanıcılarına yönelik Masaüstü Uygulama Hizmetleri
-Web sitenize eklemek isteyebileceğiniz kullanıcı etkileşimlerine sahip çeşitli ve her türden Web Uygulamaları
-Verdiğimiz bu olanaklara istinaden müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlayacak olan bir kurumsal kimlik oluşturma imkanı.
-Reklamlarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmasını ve sitenizin arama motorlarında daha öne çıkmasını garanti eden ve her zaman hizmetleriniz doğrultusunda ilk seçenek olmanızı sağlayacak Google Adwords Optimizasyon hizmetleri
-Facebook ve İnstagram reklamlarınızın size en yüksek derecede verimi sağlayabileceği Adwords Optimizasyon Hizmetleri
-İşletmeniz/Firmanızın kullanıcılar ve müşterileriniz açısından daha kolay erişim ve bilgi alabilmesi için Google My Business Hizmetleri.
En verimli , kaliteli ve en güvenilir şekilde Scout Technoloji Yazılım ve Bilişim Sistemleri tarafından size altın bir tepside sunulmaktadır. KEŞİF Hiç Bir Zaman Bitmez...

banner20