Sektör Bilişim
Yayınlama Tarihi 18 Ağustos 2021
Telefon 0536 336 43 43
Resmi Web Sitesi https://www.kumas.org/
Kumaş alanlar. Lamine kumaşlar

Parça kumaş satanlar veya kaplanmış kumaşlar genellikle, baskılı tarafı daha sonra ince bir vinil kaplama ile su geçirmez hale getirilen pamuklu kumaşlardır. Geleneksel muşambanın aksine, lamine kumaşlar çok daha ince, pürüzsüzdür ve bu nedenle dikilmesi daha kolaydır. Örneğin, ideal olarak uygundurlar.

Keten kumaş satanlar parça kumaş ucuz kumaş

Kumaş fiyatı. Cilt dostu olması nedeniyle bu doğal elyaf, örneğin yaz aylarında giysileri soğutmak için mükemmeldir. Yazlık pantolonlar için "kumaş alanlar" deseni, aynı zamanda çantalar ve diğer aksesuarlar için.

Likra Likralı Kumaş Likralı Kot Likralı Süprem Likralı Gabardin Satanlar

veya elastan, örneğin elastik ve esnek bir kumaş oluşturmak için pamukla karıştırılan süper gerilebilir bir elyaftır. Elastan miktarına bağlı olarak elastikiyet değişir. Vücudu saran bir uyum için, örneğin, iç çamaşırları veya tozluklar, %5 elastanlı pamuklu jarseden dikilir. Mayo veya spor giyim için kumaşlar çoğunlukla yüzde 18 ila 25 elastan içeriğine sahip poliamidden yapılır.

Merserize pamuk

Kumaş alanlar kostik soda ile işlem görmüş pamuktur. Bu ona daha yüksek bir parlaklık, daha yumuşak bir his verir ve yırtılmaya karşı daha dayanıklı hale gelir. Organze kumaş satanlar parça kumaş satan yerler

Kilo ile kumaş ipek veya suni liflerden yapılmış çok ince, şeffaf bir kumaştır. Çok ince olmasına rağmen, organze belirli bir sertliğe sahiptir, bu yüzden sert bir ek olarak da kullanılır. Dış kumaş olarak, örneğin şenlikli elbiseler ve bluzlar için kullanılır.

Pike/ parça şalvarlık kumaş

Kilo ile şalvarlık kumaş veya pike, küçük formatlı, kabartma benzeri bir desene sahip dokunmuş bir pamuklu kumaştır. Yapıyı oluşturmak için birleştirilen iki kumaş katmanından oluşur. Bu yapı, kumaşın cilde yapışmaması ve fazla kırışmaması anlamına gelir, bu da özellikle yaz aylarında oldukça rahat olmasını sağlar.

Peluş parti peluş kumaş parça peluş kumaş satanlar peluş kumaş alanlar kilo ile peluş kumaş kiloluk peluş kumaş. 3 mm'den uzun havlı tüm dokuma ve örme ürünler için ortak bir terimdir. Çoğu taklit kürk bir peluş örneğidir.

https://www.kumas.org/ https://www.kumas.org/

banner20