Sektör Yeme - İçme
Yayınlama Tarihi 15 Kasım 2022
Telefon 03825025000
Resmi Web Sitesi https://kardeslermehmetusta.com
Aksaray etli ekmek kentimizin en özel lezzetleri arasında yer alıyor. Bu çok özel lezzetin gerçek tadına varabilmeniz için en iyi etli ekmek lokantası Aksaray olarak hizmet veriyoruz. KMU Kardeşler Mehmet Usta lokantası olarak uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz. Lokantamızda yöresel lezzetler arasında yer alan etli ekmeğin yanında bamya çorbası, kuzu tandır, kuzu çanak, bıçak arası ve Mevlana pidesi de yer alıyor.
Misyonumuz lokantamıza gelen her müşterinin hayatında yediği en güzel ve lezzetli yemekler yemesidir. Yüzde yüz memnun olmalarını ve özel lezzetler yemek istediklerinde de her zaman bizi tercih etmelerini sağlıyoruz. Aksaray etli ekmek için hazırlanmış özel taş fırınımız, taze buğday unu, etimiz ve diğer ürünlerimiz ile sağlıklı beslenmeniz için en doğru adres olmayı başarıyoruz.
Aksaray Etli Ekmek Sipariş
Aksaray etli ekmek sipariş vermeniz halinde evinizden çıkmadan bu müthiş lezzeti tadabiliyorsunuz. Telefon ile sipariş vermeniz halinde Soner Şef tarafından hazırlanan etli ekmeği ya da diğer yemekleri sıcak bir şekilde evinize ya da iş yerinize getirmekteyiz. Sipariş vermeniz ile birlikte evinizden çıkmadan özenle pişirilmiş çok lezzetli yemekleri yiyebilirsiniz.
Yemeğinizi lokantamıza gelerek yemeyi tercih etmeniz halinde sizler için hazırladığımız nezih ortamın huzurunu da yaşayabilirsiniz. Hijyen kurallarına tam olarak uyulan lokantamızda sevdiklerinizle birlikte güvenle yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Yemeklerimizi tamamen doğal ürünler ile hazırlıyoruz. Yemeklerimizin yanında çorbalarımız ve tatlılarımız da unutamayacağınız lezzetler arasında yer alıyor.
Aksaray Etli Ekmek İçin Nezih Restoran
Aksaray etli ekmek nerde yenir sorunuzun cevabı KMU Kardeşler Mehmet Usta lokantasıdır. Taş duvarları, ahşap dekorasyonu ile otantik havasıyla lokantamız nezih bir ortamı sizlere sunuyor. Personelimizin güler yüzü ve özverili çalışmasıyla her defasında çok memnun ayrılmanızı sağlıyoruz. Lezzetli ve sağlıklı çok sevdiğiniz yemekleri bütçenize uygun fiyatlarla yemenizi sağlamaktayız.
Menülerimizin ekonomik fiyatlarıyla grup yemeklerini ve davetlerinizi de lokantamızda ağırlayabiliyorsunuz. Aksaray etli ekmek lokantası olarak merkezi bir komunda yer alıyoruz. Uzun yıllardır sunduğumuz unutulmaz tatlar ile kentimizi ziyarete gelen kişilerinde mutlaka geldikleri lokantayız.

banner20