Sektör Bilişim
Yayınlama Tarihi 01 Mayıs 2022
Telefon 0533 660 86 67
Resmi Web Sitesi https://www.interberk.com
Rollform, punch, kumlama ve boyahane makine imalatı.

Elektro-mekanik üretim prosesleri üzerine faaliyet yürüten firmamız, ileri teknoloji ürünü üretim yapısı ile 27 yılı aşkın bir süredir ülkemiz sanayisine hizmet sunmaktadır.

Rolform makine üreticileri: Üretim yapısını sektörün sürekli gelişen trendlerine uygun biçimde şekillendiren firmamız, proaktif bir yönetim anlayışını, hedeflere ulaşmanın zorunlu ilkesi olarak görmüş ve hayata geçirmiştir.

Gelişmiş Ar-ge yapısıyla üretim sürecinin başından sonuna kadar tüm işlemleri büyük özenle gerçekleştiren, modern yöntem ve tekniklerle ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükselten, büyümeyi, kaliteyi, başarıyı yenilenebilir hedefler olarak gören firmamız, izlediği pazarlama stratejileri ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Profil makine imalatı: Müşteri eksenli yaklaşımı, yüksek motivasyonlu yenilikçi kavramlarla bütünleşmiş ekibi ile daima farklı olmayı başarabilmiş olan firmamız, Üretim disiplini ve pazarlama anlayışı ile güven veren bir firma olmayı, üretim felsefesinin vazgeçilmez ilkesi olarak görmüş, alışverişi dostluğa çevirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel bir işletme politikası olarak benimsemiştir.

Uluslararası standartlara uygun, insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün yapısını, üstün kalite anlayışı ile birleştirerek uluslararası pazarlara yönelen firmamız, elde ettiği başarıları sürekli ileri taşıyarak, ülke ekonomisine katkı sağlamayı bir görev edinmiştir.

banner20