Sektör Eğlence
Yayınlama Tarihi 09 Şubat 2021
Telefon 05455834613
Resmi Web Sitesi https://www.hunerhediyelik.com
İzmir'i Torbalı ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet veren Hüner Hediyelik Organizasyon, özel günlerinize anlam katmak için sizlerle. Kaliteli ürün ve unutulmaz organizasyonlar ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz.
Nişan, kına ve mevlit en sık yaptığımız organizasyonlar arasında bulunmaktadır. Hüner Hediyelik Organizasyon, geniş ürün yelpazesi ve hediyelik ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Bebek magnetleri, Nikah şekerleri ile sizin için önemli olan gününüze eşlik etmek istiyoruz. Nikah, kına, mevlit organizasyonlarından başka nişan, söz, diş buğdayı etkinliklerinizde de bizleri yanınızda görebilirsiniz.
Sizler için istediğiniz konseptleri en üst seviyede hassasiyetle yerine getiriyoruz. Size de unutulmaz anların tadını çıkarmak kalıyor. Daha önce yaptığımız organizasyonlardaki müşteri memnuniyeti ve geri dönüşler bizleri çok mutlu ediyor. Sizlere de en iyisini yaşatmak için İzmir'in Torbalı ilçesinde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. İşimizi seviyoruz ve en iyisini yaptığımıza inanıyoruz. En iyi hizmeti siz de hak ediyorsunuz. Unutulmaz anlarınızda sizlerle olmak dileğiyle.

banner20