Sektör İnternet Gazeteleri
Yayınlama Tarihi 19 Aralık 2022
Telefon 4444703
Resmi Web Sitesi https://www.demtasnakliyat.com
Demtaş Nakliyat 1990 yılından itibaren Lojistik sektöründe 3 depo, 8 araç ve 20 personeliyle hizmet vermektedir. Firmamız ‘Bizimle Tanışın Kolay Taşının’ mottosu ile taşınacak herkesin kolay ve mutlu taşınması için tüm hizmetlerini bu yönde inove etmektedir.
Günümüz de taşınmanın çok problemli olduğunun farkında olan firmamız, taşınacak herkese bugüne kadar yaşayamadıkları %100 memnun olacağı kolay ve mutlu taşınmayı vaat ediyor. Hizmetlerimizi, nasıl sizlerin hiç yorulmadan, eşyalarına zarar gelmeden, hızlı ve kolay bir şekilde taşınmanıza yardımcı olabiliriz diye devamlı güncelliyor ve tüm personelimize bu yönde sık sık eğitimler vererek kalitemizi her geçen gün artırıyoruz.
Sektörümüzde genelde sigortalı taşımacılık yaygındır, lakin firmalar tarafından sigorta paketi için ekstra ücretler istenmektedir. Ayrıca sigortanın kapsamı taşıma esnasında oluşabilecek zararları karşılamayıp sadece seyahat anında oluşan kazalar için geçerlidir. Demtaş Nakliyat müşterilerine özel, Groupama Sigortanın kişiye özel sigort

banner20