Edenred Türkiye Üye İlişkileri ve Ödeme Sistemleri Direktörü Görkem Oran oldu

Edenred Türkiye’de Satış Direktörü olarak çalışmalarını başarıyla sürdüren Görkem Oran, mevcut görevine artı olarak Üye İlişkileri ve Ödeme Sistemleri Direktörü olarak atandı.

Edenred Türkiye Üye İlişkileri ve Ödeme Sistemleri Direktörü Görkem Oran oldu

İSTANBUL - Edenred Türkiye’de 2019 yılından bu yana Satış Direktörü (CSO) olarak çalışmalarını sürdüren Görkem Oran, mevcut Satış Direktörlüğü pozisyonunun yanı sıra Üye İlişkileri ve Ödeme Sistemleri Direktörlüğü görevini de üstlenecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Edenred Türkiye’de önemli bir atama gerçekleşti. 15 yılı aşkın süredir satış alanında tecrübesi bulunan ve 2019'dan bu yana Edenred Türkiye’de Satış Direktörü olarak çalışmalarını başarıyla sürdüren Oran, mevcut görevine artı olarak Üye İlişkileri ve Ödeme Sistemleri Direktörü olarak atandı.

Edenred Türkiye Satış ve Üye İlişkileri, Ödeme Sistemleri Direktörü olarak çalışmalarına devam edecek olan Oran, yeni görevi kapsamında sektördeki en geniş üye ağı liderliklerinin daha da kuvvetlendirilmesi için çalışacak.

Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünde lisans eğitiminin ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde Yöneticilik üzerine MBA eğitimini tamamlayan Oran, profesyonel çalışma hayatına 2007 yılında HP’de Teknoloji Çözümleri Grubu’nda Satış Uzmanı olarak başladı. 2008 yılında Kurumsal Hesap Yöneticisi oldu ve aynı şirkette 2019 yılına kadar sırasıyla, Kamu Sektörü Kilit Müşteri Yöneticisi, Üretim Dağıtım Sektörü Lideri, Telekom Sektörü Lideri ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonlarında görev aldı.

2019 yılından itibaren Edenred Türkiye’de Satış Direktörü olarak görev yapan Oran, Türkiye’de bakir pazarlara girerek yemek kartı pazarının büyümesine katkı sağladı.

Oran, salgın döneminde yürüttüğü "Kantin" projesi ile çalışanlarına öğle yemeği yan hakkını yemekhanelerde sağlayan birçok şirketin yemek kartı sistemine geçmesini sağladı. Bu proje Edenred’in faaliyet gösterdiği ülkeler arasında “En İyi Uygulama” seçilerek birçok ülke tarafından örnek alındı ve uygulanmaya başladı.

Meslek ve Ticaret Odaları ile çatı sözleşmeler imzalayarak tasarruf bilincinin küçük ölçekli şirketlerde de oluşmasını sağlayan Oran ayrıca Kırklareli-Lüleburgaz, Kırklareli-Kapaklı ve Adapazarı-Serdivan belediyeleri ile sürdürülebilirlik odaklı kurumsal sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirdi.

Edenred Türkiye’de hem kurumsal müşteri hem kullanıcı sayısını artıran Oran, kayıp müşteri oranını da kayda değer bir şekilde azalttı.

Açıklamaya göre, sektördeki erkek egemen satış ekibi yapısını kırarak kadın satış ekibi çalışan sayısını bilinçli olarak artıran ve çalışmalarıyla şirkette çalışan bağlılığının artmasında da büyük rol oynayan Oran, Satış Direktörü görevine devam ederken aynı zamanda Üye İlişkileri ve Ödeme Sistemleri Direktörü olarak; mevcut restoran, kafe ve market ağlarının hem Ticket Restaurant Edenred adına hem de üyeler adına daha karlı hale getirilmesine, sektördeki en geniş üye ağı liderliklerinin genişletilerek daha da kuvvetlendirilmesine, online alışveriş pazarında Ticket Restaurant Yemek Kartının geçerliliğinin artırılmasına, ödeme sistemlerinde dijitalleşmenin hızlandırılmasına, uygulamaların kullanıcı dostu hale getirilmesi ve net tavsiye skorunun (NPS) mevcut seviyeden daha yukarılara taşınmasına katkı sağlayacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2022, 01:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20