İki Kadın Girişimcinin Açtığı Güzellik Salonu Londra'da Hizmet Verecek

Estetisyen Selda Durmuş Eren ve kuaför Sevil Sedef Pettit’in SDE Aesthetics adıyla açtığı salon, saç bakımından cilt bakımına, son yılların gözde tedavisi PRP’den botox’a geniş alanda hizmet veriyor.

İki Kadın Girişimcinin Açtığı Güzellik Salonu Londra'da Hizmet Verecek

LONDRA - Kuzey Batı Londra’nın Hendon bölgesinde estetisyen Selda Durmuş Eren ile kuaför Sevil Sedef Pettit’in açtığı salon, bölgede hanımların gözdesi haline geldi.

Hendon’da Finchley Lane üzerinde “SDE Aesthetics” adıyla açılan işyerinde hanımlara saç, cilt bakımı, güzellik konularında hem işlem yapılıyor, hem de bilgiler veriliyor.

Dallarında uzun yılların tecübesine sahip güzellik uzmanı Selda Durmuş Eren, cilt bakımı, son yılların gözde tedavisi PRP (platelet rich plasma), botox, dolgu gibi işlemlerde hanımlara yardımcı oluyor. Son yıllarda,  alınan kanın ayrıştırılarak cilt,saç bakımında başarılı şekilde kullanıldığını kaydeden Selda Durmuş Eren, PRP’nin hem cilde, hem saça uygulandığını, özellikle azalan, incelen saçlar konusunda başarılı olduğunu söyledi. Ayrıca dudak ve çene dolgusunda da çalışma yapan estetik uzmanı, bu tür tedavilerin mutlaka uzmanlara yaptırılması konusunda da hanımları uyardı.

Salonda ayrıca Türkiye’den diplomalatı kadın kuaförü Sevil Sedet Pettit de hanımlara ve beylere saç bakımı konusunda yardımcı oluyor.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve çok sayıda konuğun katıldığı açılış davetinde, işyeri gelen çiçeklerle bahçeye dönerken, girişimci iki hanım konuklarıyla yakından ilgilendiler. 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 04:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
ERAY SEDEF
ERAY SEDEF - 1 yıl Önce

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

Elif Altıntaş
Elif Altıntaş - 1 yıl Önce

Yeni iş yerinizde başarılar

SIRADAKİ HABER