Birleşik Krallık’ta geçerli sağlık ve estetik alanında diploma sahibi olabilirsiniz!

Birleşik Krallık dışında yaşadığı halde, bu ülkelerde Doktor, Hemşire, Güzellik Uzmanı ve Estetisyen olmak isteyenlere önemli fırsat. Estetisyen olmak isteyen veya kendi estetisyenlik okulunu kurmak isteyenlere de pratik çözüm önerileri.

Birleşik Krallık’ta geçerli sağlık ve estetik alanında diploma sahibi olabilirsiniz!

Birleşik Krallık ülkelerinde bu meslek gruplarında iş yeri açabilmek için sigorta yaptırma zorunluluğu olduğundan; Sigorta firmaları sigorta yapmak için diplomaların bu ülkeden alınmasını şart koşmakta. 2021 yılının en iyi estetisyenlik eğitimi ödülünü almış olan ABT School bu konuda farklı seçenekler sunuyor.

ANKARA ANLAŞMALILAR İÇİN ÖNEMLİ FIRSAT

Ankara Anlaşmalılar için de bu çok büyük bir fırsat çünkü denkliklerini saydırabilmeleri için PLAB test almak zorunda kalan doktorlar, PLAB Teste hazırlanırken bu kurs sayesinde mesleklerine devam edebilecekler.

İngiltere’de popüler mesleklerden biri olan Medikal Estetik Uzmanı olmak isteyenlere, ABT School bu imkanı sağlıyor.

Öğretmenleri çeşitili seviyelerde doktorlar ve Estetik konusunda uzmanlaşmış Qualifield Teacher Statüse sahipler, Ayrıca tüm kursları akrediteddir.

Üniversitelerin master seviyesinde level 7 anti wrinkle ve dermal dolgu eğitimi almak için doktor veya güzellik uzmanı olmak gerekmiyor

İngiltenin tanınmış sigorta firması INSYNC ile ortaklığı kapsamında öğrencilerinr sigorta yaptırma olanağı sağlıyor. ABT School’un 9 gün süren, İngiltere’de kabul gören sertifika programı ile meslek sahibi olmanız veya mevcut mesleğinizi UK’de yapabilmeniz mümkün.

FARKLI ÜLKEDEN ONLINE EĞİTİME KATILABİLİRSİNİZ

Bristol’a gelemeyenler için öğretmenleri sizlere yerlerinizde ders verme seçeneğini de sunuyor. Ayrıca uzaktan eğitimleri de mevcut.

İngiltere Sağlık Eğitimi Konseyi normlarına uygun bir formatta verilen kursun müfredatı da, bütünüyle HEE yönergesine uygun hazırlandı.

Sertifikalı eğitim programı hakkında bilgi veren, Bristol merkezli ABT School’un direktörü Nevin Tercan, kurs programının, İngiliz, Türk veya farklı ülkelerden katılacak olan bütün hekim, güzellik uzmanı veya bu konuda eğitim alarak meslek sahibi olmak isteyenlere açık olduğunu kaydetti.

Eğitim programı teorik ve uygulamalı bölümlerden oluşuyor.

Tercan’ın verdiği bilgiye göre, teorik eğitimler bütün katılımcılara online kitapçık halinde ulaştırılırken, uygulamalar ise küçük gruplar halinde gerçekleştiriliyor. Uygulamalı bölümde Türkçe, Rusça ve İngilizce anlatımlar mevcut.

EĞİTİM PROGRAMI ABT SCHOOL TARAFINDAN YENİDEN TASARLANDI

Farklı günlerde yapılan “Kırışıklık Karşıtı İğne & Dermal Dolgu” eğitimine katılan hekimler, güzellik uzmanları veya bu mesleğe giriş yapmak isteyenler, “Botulinum Toksin Başlangıç, Dermal Dolgu Başlangıç” toplamda 10 adet sertifika ile çeşitli tedavileri sağlama imkanına sahip oluyorlar. Kimyasal Cilt Soyma, Anatomi, Mezoterapi gibi sertifikalar bu kürsünün kapsamı dahilindedir.

FİYATLAR ÇOK UYGUN

Kısa sürede popüler bir mesleğe sahip olacak adaylar, alacakları eğitimi ABT School’un uygun fiyatlandırması ile kısa sürede uzman olabilecekler.

Alanında uzman eğitmenler ve tercümanlar ile gerçekleştirilecek olan meslek edinme kursunu alanlar, alınan ücretin çok avantajlı olduğu yönünde görüş bildirirken, ödemelerin ‘interest free laybuy’ taksitli ödeme seçeneği fırsatından da yararlanabiliyorlar. Bu linke tıklayarak, www.abtschool.co.uk kurslar hakkında ayrıntılı bilgi edinilebilecek ve kayıt yaptırılabilecek.

FARKLI SEVİYEDE 80’DAN FAZLA KURS

Nevin Tercan’ın verdiği bilgiye göre, ABT School’un 40’dan fazla farklı kurs ve level 2’den level 7’ye kadar, yani master degree seviyesine varan seçenekleri de mevcut. Ayrıca, yüzyüze maksimum 3 gün boyunca canlı modeller üzerinde pratik eğitim veriliyor. Kursiyerler, pratik yapmaya gelene kadar teori eğitimlerini distance olarak tamamlıyorlar.

KAPSAMLI EĞİTİM PROGRAMLARI

Kapsamlı eğitim ve klinik servisi veren ABT School’un servisi kurslarla sınırlı değil.Güzellik konusunda öğretmen yetiştirmenin yanısıra, girişimcilerin kendi klinik veya akademilerini açmalarına da destek veriliyor.

Kurslarda online, bire bir özel ders, sınıf eğitimi (maksimum 4 kişilik sınıflar) veya distance olarak dört gruba ayrılmakta.

KLİNİK SERVİSİNDE KALICI YAĞ ERİTME, ZAYIFLAMA, LAZER, TATTO VE KAŞ

Eğitim programlarının yanısıra, kapsamlı bir klinik servisi de veren ABT School, zayıflama ve kalıcı yağ eritme özellikle çok tutulan servislerinden.

Lenfarik drenaj makinası, diode lazer, tattoo remove gibi tedavilerin yanında beslenme uzmanı ile sağlıklı beslenme tavsiyeleri de servisleri arasında yer alıyor.

Klinik servislerinden biri olan EMS Body Sculpt makinası ile 19% yağ eritirken 16% kaş yapımını sağlıyor. Normal kilodaki bir insan, 4 seansda sıkı ve kaşlı bir vücuda sahip olabiliyor ve sadece 30 dakikada 20 bin squat’a denk geliyor.

Bütün bu servisler hakkında ayrıntılı bilgi 07740793299 numaralı telefon veya [email protected] mail adresinden alınabileceği gibi, www.abtschool.co.uk adresli ABT School'un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20